Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
225 095 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, sprzętu komputerowego
    Wartość umowy
    158 269 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2dostawa materiałów papierniczo - biurowych
    Wartość umowy
    66 826 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3dostawa materiałów papierniczo - biurowych
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz pozostałego sprzętu i dostawa artykułów biurowych dla potrzeb Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu

Zamawiający Regionalny Szpital w Kołobrzegu (Kołobrzeg, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz pozostałego sprzętu i dostawa…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 225 095 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
225 095 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: KOMAX 9 Sp. z o.o. (część 1); PHU PLUS Wojciech Chojnacki (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 225 094,92 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Regionalny Szpital w Kołobrzegu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000311496

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ppor. Łopuskiego 31-33

1.5.2.)Miejscowość

Kołobrzeg

1.5.3.)Kod pocztowy

78-100

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

943530262

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

Izabela.Kulakowska@szpital.kolobrzeg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.kolobrzeg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/szpital.kolobrzeg

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz pozostałego sprzętu i dostawa artykułów biurowych dla potrzeb Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-002ab239-2a12-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00444086

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00165222/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.15 Materiały eksploatacyjne do drukarek oraz pozostałego sprzętu oraz dostawa artykułów biurowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00322100

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

EP/37/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

183004,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, sprzętu komputerowego

4.5.3.)Główny kod CPV

30100000-0 - Maszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów, drukarek i mebli

4.5.5.)Wartość części

158269,02 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa materiałów papierniczo - biurowych

4.5.3.)Główny kod CPV

30100000-0 - Maszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów, drukarek i mebli

4.5.5.)Wartość części

66825,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa materiałów papierniczo - biurowych

4.5.3.)Główny kod CPV

30100000-0 - Maszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów, drukarek i mebli

4.5.5.)Wartość części

0 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

158269,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

208952,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

158269,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KOMAX 9 Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7391573151

7.3.3)Ulica

Przemysłowa 2

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-418

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

158269,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-08-31 do 2024-08-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66825,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

66825,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66825,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU PLUS Wojciech Chojnacki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8930008141

7.3.3)Ulica

Na Zapleczu 26

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66825,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-08-31 do 2024-08-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30100000-0Maszyny biurowe, sprzęt i materiały…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →