Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
281 048 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1REPELENT NA DZIKĄ ZWIERZYNĘ - ŚRODEK ZAPOBIEGAJĄCY MIGRACJI DZIKÓW według załącznika nr 3 do SWZ
    Wartość umowy
    65 067 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2PREPARAT DO ODSTRASZANIA ZWIERZĄT W PŁYNIE według załącznika nr 3 do SWZ
    Score spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bartągu· Bartąg
    Wartość umowy
    215 981 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚRODKI ZAPOBIEGAJĄCE MIGRACJI DZIKÓW - III TURA

Zamawiający Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „ŚRODKI ZAPOBIEGAJĄCE MIGRACJI DZIKÓW - III TURA”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 281 048 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
281 048 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    11 października 2023

    2 oferty2 wykonawców
  2. Wykonanie umowy

    24 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    23 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Agroconsult Jerzy Maciejewski (część 1); Score spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bartągu (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 281 048,26 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

INSPEKCJA WETERYNARYJNA WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W SZCZECINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000093438

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ostrawicka 2

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

71-337

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.)Numer telefonu

914898200

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@wiw.szczecin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.wiw.szczecin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e15ea729-5616-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Realizacja zadań administracji publicznej z zakresu weterynarii, bezpieczeństwo żywności, ochrona zdrowia zwierząt, weterynaryjna ochrona zdrowia publicznego.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ŚRODKI ZAPOBIEGAJĄCE MIGRACJI DZIKÓW - III TURA

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e15ea729-5616-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00438154

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00072307/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 ŚRODEK ZAPOBIEGAJĄCY MIGRACJI DZIKÓW

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00402560

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

A.272.C 43.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1. REPELENT NA DZIKĄ ZWIERZYNĘ - ŚRODEK ZAPOBIEGAJĄCY MIGRACJI DZIKÓW według załącznika nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

24311160-6 - Krzemki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

24322000-7 - Alkohole, fenole, fenoloalkohole i ich chlorowcowane, sulfonowane, nitrowane lub nitrozowane pochodne; przemysłowe alkohole tłuszczowe

4.5.5.)Wartość części

62238,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2. PREPARAT DO ODSTRASZANIA ZWIERZĄT W PŁYNIE według załącznika nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

24311160-6 - Krzemki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

24322000-7 - Alkohole, fenole, fenoloalkohole i ich chlorowcowane, sulfonowane, nitrowane lub nitrozowane pochodne; przemysłowe alkohole tłuszczowe

4.5.5.)Wartość części

163307,10 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

65067,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

75405,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

65067,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agroconsult Jerzy Maciejewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015565940

7.3.4)Miejscowość

Marynino 6G

7.3.5)Kod pocztowy

05-140

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

65067,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

215981,26 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

215981,26 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

215981,26 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Score spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bartągu

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367325373

7.3.3)Ulica

Klonowa 12

7.3.4)Miejscowość

Bartąg

7.3.5)Kod pocztowy

10-687

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

215981,26 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24311160-6Krzemki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 281 048 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24311160-6 (Krzemki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agroconsult Jerzy Maciejewski (Marynino 6G). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.