Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozbudowa instalacji fotowoltaicznej zlokalizowanej na budynku przy ul. Korkowej 170A w Warszawie poprzez dostawę i montaż dwóch modułów magazynów energii Huawei o łącznej mocy 10 kW.

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa instalacji fotowoltaicznej zlokalizowanej na budynku przy ul. Korkowej 170A w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Stołeczne WarszawaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 9 października 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Lasy Miejskie Warszawa

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 140910251

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Korkowa 170A

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

04-549

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

22 612 25 60

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@lasymiejskie.waw.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.lasymiejskie.waw.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka budżetowa m. st. Warszawy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eb0a561c-4ca2-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00434185

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-10-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00386454

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozbudowa instalacji fotowoltaicznej zlokalizowanej na budynku przy ul. Korkowej 170A w Warszawie poprzez dostawę i montaż dwóch modułów magazynów energii Huawei o łącznej mocy 10 kW.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Rozbudowa instalacji fotowoltaicznej zlokalizowanej na budynku przy ul. Korkowej 170A w Warszawie poprzez dostawę i montaż dwóch modułów magazynów energii Huawei o łącznej mocy 10 kW. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

31430000-9 - Akumulatory elektryczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

09332000-5 - Instalacje słoneczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Energetyka solarna ENSOL Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6391929529

4.3.3.)Ulica

Piaskowa 11

4.3.4.)Miejscowość

Racibórz

4.3.5.)Kod pocztowy

47-400

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

27699,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00411377/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-09-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

27699,60 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31430000-9Akumulatory elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Stołeczne Warszawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31430000-9 (Akumulatory elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.