Wykonanie w roku 2023 przeglądów podstawowych i rozszerzonych obiektów inżynierskich zlokalizowanych w ciągu DW woj. maz. będących w zarządzie MZDW - 4 części.– nr postępowania 151/23
Zamawiający Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie w roku 2023 przeglądów podstawowych i rozszerzonych obiektów inżynierskich…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 739 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
19 maja 2023
Termin ofert: 5 czerwca 2023 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
27 lipca 2023
2 oferty4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
06 października 2023
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 013305749 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Mazowiecka 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-048 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@mzdw.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.mzdw.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b1c2c3ae-f3d8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00431774 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-10-06 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00225019 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wykonanie w roku 2023 przeglądów podstawowych i rozszerzonych obiektów inżynierskich zlokalizowanych w ciągu DW woj. maz. będących w zarządzie MZDW - 4 części.– nr postępowania 151/23 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część III – przeglądy obiektów inżynierskich na terenie Rejonu Drogowego Otwock- Piaseczno zgodnie z wykazem Zadania III (RD-8): wykazy przeglądów rd8 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 71328000-3 - Usługi kontroli projektu konstrukcji nośnych 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej 71631450-9 - Usługi kontroli mostów |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-07-04 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 3 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Inżynieria Lądowa Franciszek Bartmanowicz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7551017419 |
| 4.3.3.) | Ulica | osiedle Gaj 17/16 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Trzebinia |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 32-540 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 26641,80 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00328887/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-09-05 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 26641,80 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).