Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
231 101 zł
Umowa zawarta
27 września 2023
Okres realizacji
do 27 października 2023
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„MODERNIZACJA ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W MIEJSCOWOŚCI WOLA RĘBKOWSKA”

Zamawiający Gmina Garwolin (Garwolin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „MODERNIZACJA ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W MIEJSCOWOŚCI WOLA RĘBKOWSKA”, wybierając ofertę wykonawcy REMBUD Kazimierz Jasiński. Wartość umowy: 231 101 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina GarwolinGarwolin, Mazowieckie (powiat Garwoliński →)opublikowano 6 października 2023
Wartość umowy
231 101 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy REMBUD Kazimierz Jasiński (Garwolin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 231 100,58 zł (umowę zawarto 27 września 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 27 października 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail