Unieważniono 1 części postępowania4 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  3. Bez rozstrzygnięcia
    Część 3
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  4. Bez rozstrzygnięcia
    Część 4
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
0 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Czas podstawienia sprzętu20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu nyskiego w sezonie zimowym 2023/2024 i 2024/2025

Postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu nyskiego w sezonie zimowym…” zamawiającego Zakład Utrzymania Dróg w Nysie (Nysa, Opolskie) zostało unieważnione.

Zamawiający: Zakład Utrzymania Dróg w NysieNysa, Opolskie (powiat Nyski →)opublikowano 5 października 2023
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 706 822 zł
Liczba ofert
0 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Utrzymania Dróg w Nysie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 364832260

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piłsudskiego 41

1.5.2.)Miejscowość

Nysa

1.5.3.)Kod pocztowy

48-303

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.7.)Numer telefonu

774019714

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@zud.nysa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zud.nysa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zudnysa.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu nyskiego w sezonie zimowym 2023/2024 i 2024/2025

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-28dbbf21-5b82-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00428792

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00059180/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu nyskiego w sezonie zimowym 2023/2024 i 2024/2025

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00411325

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZUD.272.2.2023.ŁM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

451000,00

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

126400,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 1 – miasto i gmina Korfantów, gmina Łambinowice - 113,94km.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem na drogach powiatowych Powiatu Nyskiego w sezonach zimowych 2023/2024 oraz 2024/2025 z podziałem na zadania - zwalczanie śliskości zimowej w technologii posypywania dróg mieszanką piaskowo-solną, odśnieżanie dróg oraz załadunek i pryzmowanie materiałów.
Wykonawca musi wykazać, że zapewni do realizacji zadania w pełni sprawne jednostki transportowo - sprzętowe wymienione poniżej:
- nośniki, na którym zamontowano sprzęt do usuwania śliskości i odśnieżania o ładowności min. 12t. lub z napędem na 2 osie – 2 szt.
- piaskarko - solarki - 2 szt.
- pług średni – 2 szt.
- koparko ładowarka poj. łyżki załadowczej min. 1m3 – 1 szt.
Składowisko materiałów do zimowego utrzymania dróg wraz z załadunkiem powinno znajdować się na terenie na terenie jednej z gmin objętych zadaniem.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

86300 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 2 – miasto i gmina Nysa, gmina Skoroszyce, gmina Pakosławice - 177,34km.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem na drogach powiatowych Powiatu Nyskiego w sezonach zimowych 2023/2024 oraz 2024/2025 z podziałem na zadania - zwalczanie śliskości zimowej w technologii posypywania dróg mieszanką piaskowo-solną, odśnieżanie dróg oraz załadunek i pryzmowanie materiałów.
Wykonawca musi wykazać, że zapewni do realizacji zadania w pełni sprawne jednostki transportowo - sprzętowe wymienione poniżej:
- nośniki, na którym zamontowano sprzęt do usuwania śliskości i odśnieżania o ładowności min. 12t. lub z napędem na 2 osie – 3 szt.
- piaskarko - solarki - 3 szt.
- pług średni – 3 szt.
- koparko ładowarka poj. łyżki załadowczej min. 1m3 – 1 szt.
Składowisko materiałów do zimowego utrzymania dróg wraz z załadunkiem powinno znajdować się na terenie gminy Nysa.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

126400 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 3 – Miasto i gmina Otmuchów, miasto i gmina Paczków, gmina Kamiennik - 203,24 km.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem na drogach powiatowych Powiatu Nyskiego w sezonach zimowych 2023/2024 oraz 2024/2025 z podziałem na zadania - zwalczanie śliskości zimowej w technologii posypywania dróg mieszanką piaskowo-solną, odśnieżanie dróg oraz załadunek i pryzmowanie materiałów.
Wykonawca musi wykazać, że zapewni do realizacji zadania w pełni sprawne jednostki transportowo - sprzętowe wymienione poniżej:
- nośniki, na którym zamontowano sprzęt do usuwania śliskości i odśnieżania o ładowności min. 12t. lub z napędem na 2 osie – 3 szt.
- piaskarko - solarki - 3 szt.
- pług średni – 3 szt.
- koparko ładowarka poj. łyżki załadowczej min. 1m3 – 1 szt.
Składowisko materiałów do zimowego utrzymania dróg wraz z załadunkiem powinno znajdować się na terenie na terenie jednej z gmin objętych zadaniem.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

125800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 4 - Miasto i gmina Głuchołazy - 68,29 km.
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem na drogach powiatowych Powiatu Nyskiego w sezonach zimowych 2023/2024 oraz 2024/2025 z podziałem na zadania - zwalczanie śliskości zimowej w technologii posypywania dróg mieszanką piaskowo-solną, odśnieżanie dróg oraz załadunek i pryzmowanie materiałów.
Wykonawca musi wykazać, że zapewni do realizacji zadania w pełni sprawne jednostki transportowo - sprzętowe wymienione poniżej:
- nośniki, na którym zamontowano sprzęt do usuwania śliskości i odśnieżania o ładowności min. 12t. lub z napędem na 2 osie – 2 szt.
- piaskarko - solarki - 2 szt.
- pług średni – 2 szt.
- koparko ładowarka poj. łyżki załadowczej min. 1m3 – 1 szt.
Składowisko materiałów do zimowego utrzymania dróg wraz z załadunkiem powinno znajdować się na terenie na terenie gminy objętej zadaniem.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

112500 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 822 zł
Próbka: 81 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 140 zł1 768 745 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 524 605 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
244 140 zł
Mediana
706 822 zł
Górny kwartyl
1 768 745 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Utrzymania Dróg w Nysie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nysa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.