Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania Poprawa dostępności w zakresie dostosowania do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w budynku Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu

Zamawiający Powiat Mielecki (Mielec, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania Poprawa dostępności w zakresie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat MieleckiMielec, Podkarpackie (powiat Mielecki →)opublikowano 4 października 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 259 281 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcę

    03 sierpnia 2023

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowyBieżące

    04 października 2023

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT MIELECKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581442

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wyspiańskiego 6

1.4.2.)Miejscowość

Mielec

1.4.3.)Kod pocztowy

39-300

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 177800400

1.4.8.)Numer faksu

+48 177800530

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@powiat-mielecki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://powiat-mielecki.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d420737e-2799-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00426505

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-10-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania Poprawa dostępności w zakresie dostosowania do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w budynku Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania „Poprawa dostępności w zakresie dostosowania do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i osób starszych budynków należących do Powiatu Mieleckiego”: „Poprawa dostępności w zakresie dostosowania do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w budynku Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu przy ul. Kazimierza Jagiellończyka 3.”
2. Przedmiot zamówienia w zakresie każdej z ustanowionych Części zamówienia obejmuje:
2.1. Uzyskanie wymaganych odrębnymi przepisami pozwoleń, uzgodnień lub opinii innych organów oraz dokumentów niezbędnych do uzyskania przez Zamawiającego pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych.
2.2. Przekazanie dokumentów i materiałów niezbędnych do przygotowania wniosku o wydanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenia dla w/w zakresu, w tym również uzupełnianie materiałów oraz udzielanie stosownych wyjaśnień na wezwanie właściwego organu po złożeniu wniosku o pozwolenie na budowę lub zgłoszenia prac w trakcie trwania postępowania, oraz dokonanie w projekcie wykonawczym i części przedmiarowo - kosztorysowej wszelkich zmian i uzupełnień wynikających ze zmian w projekcie budowlanym dokonanych w trakcie postępowania o wydanie pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych.
2.3. Dokonanie wszelkich uzgodnień branżowych koniecznych do wykonania zamówienia.
2.4. Opracowanie wielobranżowej Dokumentacji projektowej obejmującej:
a) projekt architektoniczno-budowlany i projekt techniczny do uzyskania pozwolenia na budowę,
lub
dokumentację techniczną do zgłoszenia wykonywania robót budowlanych na podstawie ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2023 poz. 682),
b) projekt wykonawczy,
c) przedmiary robót,
d) kosztorys inwestorski dla każdej z branż,
e) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
2.5. Uzgodnienie Dokumentacji projektowej z rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych.
2.6. Przeniesienie majątkowych praw autorskich do Dokumentacji projektowej z prawem korzystania na polach eksploatacyjnych wymienionych w Umowie.
2.7. Udzielenie rękojmi za wady oraz gwarancji jakości na wykonaną Dokumentację projektową.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 3 do Zaproszenia oraz Wytyczne do projektowania, stanowiące Załącznik nr 4 do Zaproszenia.
4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu gwarancji na przedmiot zamówienia na okres minimum 36 miesięcy liczonych od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego, na warunkach określonych we wzorze umowy.
5. W niniejszym postępowaniu w ocenie Zamawiającego brak jest czynności, w zakresie realizacji zamówienia, których wykonywanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy (Dz. U. z 2022 r. poz. 1510), w związku z czym Zamawiający nie określa na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy, wymagań odnośnie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób realizujących zamówienie na podstawie umowy o pracę.

3.9.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-09-08

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

„G Projekt” Biuro Projektowe Grzegorz Pikor

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8171114826

4.3.3.)Ulica

ul. Lelewela 10

4.3.4.)Miejscowość

Mielec

4.3.5.)Kod pocztowy

39-300

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

166050,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00339470/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-09-08

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

166050,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 281 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 730 zł462 729 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 999 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 730 zł
Mediana
259 281 zł
Górny kwartyl
462 729 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Mielecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mielec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.