Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
941 688 zł
Umowa zawarta
3 października 2023
Okres realizacji
48 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin uruchomienia Strefy Płatnego Parkowania20%Wielkość kolorowego ekranu dotykowego10%Bilet elektroniczny w parkometrze10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zorganizowanie Strefy Płatnego Parkowania wraz z dzierżawą parkometrów, urządzenia kontrolerskiego i oprogramowania do obsługi strefy”.

Zamawiający Gmina Kożuchów (Kożuchów, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Zorganizowanie Strefy Płatnego Parkowania wraz z dzierżawą parkometrów, urządzenia…”, wybierając ofertę wykonawcy PARK IN Sp. z o.o. Wartość umowy: 941 688 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina KożuchówKożuchów, Lubuskie (powiat Nowosolski →)opublikowano 4 października 2023
Wartość umowy
941 688 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 sierpnia 2023

    Termin ofert: 11 września 2023 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 października 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PARK IN Sp. z o.o. (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 941 688,00 zł (umowę zawarto 3 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 48 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kożuchów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770327

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1a

1.5.2.)Miejscowość

Kożuchów

1.5.3.)Kod pocztowy

67-120

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@kozuchow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kozuchow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/kozuchow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zorganizowanie Strefy Płatnego Parkowania wraz z dzierżawą parkometrów, urządzenia kontrolerskiego i oprogramowania do obsługi strefy”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-704d8c02-457e-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00426288

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00010721/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Zorganizowanie Strefy Płatnego Parkowania wraz z dzierżawą parkometrów, urządzenia kontrolerskiego i oprogramowania do obsługi strefy.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00370476

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FI.271.16.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie Strefy Płatnego Parkowania wraz z dzierżawą parkometrów, urządzenia kontrolerskiego i oprogramowania do obsługi strefy. Zadanie obejmuje

1) Wykonanie, uzgodnienie i wprowadzenie projektu organizacji ruchu zgodnie z Uchwałą nr LV/428/23 Rady Miejskiej w Kożuchowie z dnia 30 marca 2023 roku w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania na terenie miasta Kożuchów, wysokości stawek opłaty za parkowanie oraz określenia sposobu pobierania opłat wraz ze zgłoszeniem budowlanym (dla obszaru wpisanego do rejestru zabytków). 2) Dzierżawę i montaż 7 sztuk parkometrów oraz 1 sztuki urządzenia kontrolerskiego z drukarką wraz z ich oprogramowaniem oraz systemem przeznaczonym do obsługi Strefy Płatnego Parkowania. 3) Szkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi urządzeń i sytemu informatycznego 4) Bieżący serwis urządzeń i oprogramowania.

4.5.3.)Główny kod CPV

38730000-1 - Parkometry

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30231100-8 - Terminale komputerowe

50316000-3 - Konserwacja i naprawa maszyn do wydawania biletów

51214000-5 - Usługi instalowania parkometrów

72312000-5 - Usługi wprowadzania danych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

941688 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

941688 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

941688 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PARK IN Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8943076015

7.3.3)Ulica

Ożynowa 51B

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

53-009

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Programowanie i dostawę parkometrów wykona firma HECTRONIC POLSKA Sp. z o.o.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

941688 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

48 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38730000-1Parkometry
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →