Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Szymon Piórkowski – Firma Usługi Remontowo-Budowlane, Projektowanie, Nadzór Budowlany, Kominiarstwo· Budy Przetycz 6mała firma
Wartość umowy
97 200 zł
Umowa zawarta
12 września 2023
Okres realizacji
70 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 97 200 zł – 209 628 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie przeglądów kominiarskich na terenie Gminy Ostrów Mazowiecka

Zamawiający Gmina Ostrów Mazowiecka (Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie przeglądów kominiarskich na terenie Gminy Ostrów Mazowiecka”, wybierając ofertę wykonawcy Szymon Piórkowski – Firma Usługi Remontowo-Budowlane, Projektowanie, Nadzór Budowlany, Kominiarstwo. Wartość umowy: 97 200 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Ostrów MazowieckaOstrów Mazowiecka, Mazowieckie (powiat Ostrowski →)opublikowano 3 października 2023
Wartość umowy
97 200 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Szymon Piórkowski – Firma Usługi Remontowo-Budowlane, Projektowanie, Nadzór Budowlany, Kominiarstwo (Budy Przetycz 6), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 97 200,00 zł (umowę zawarto 12 września 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 97 200,00 zł do 209 628,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 70 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA OSTRÓW MAZOWIECKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550667913

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. gen. Władysława Sikorskiego 5

1.5.2.)Miejscowość

Ostrów Mazowiecka

1.5.3.)Kod pocztowy

07-300

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gminaostrowmaz@home.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminaostrowmaz.home.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aa9d5b4c-3837-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie przeglądów kominiarskich na terenie Gminy Ostrów Mazowiecka

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa9d5b4c-3837-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00425711

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00029357/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Przeprowadzenie przeglądów kominiarskich na terenie Gminy Ostrów Mazowiecka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00352012

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IG.271.30.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

222222,22 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia dotyczy wykonania usługi przeglądów kominiarskich
wraz z czyszczeniem przewodów kominowych na terenie Gminy Ostrów Mazowiecka. Zadaniem objętych zostanie minimum 600 budynków mieszkalnych. Wynagrodzenie końcowe zostanie ustalone na podstawie iloczynu ilości faktycznie wykonanych przeglądów kominowych. Podczas przeglądów kominiarz sprawdzi drożność i szczelność instalacji kominowych, po czym sporządzi protokół z kontroli stanu technicznego.

4.5.3.)Główny kod CPV

90915000-4 - Usługi czyszczenia pieców i kominów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

97200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

209628,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

97200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Szymon Piórkowski – Firma Usługi Remontowo-Budowlane, Projektowanie, Nadzór Budowlany, Kominiarstwo

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

551182661

7.3.4)Miejscowość

Budy Przetycz 6

7.3.5)Kod pocztowy

07-210

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

97200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90915000-4Usługi czyszczenia pieców i kominów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ostrów Mazowiecka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrów Mazowiecka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 97 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90915000-4 (Usługi czyszczenia pieców i kominów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Szymon Piórkowski – Firma Usługi Remontowo-Budowlane, Projektowanie, Nadzór Budowlany, Kominiarstwo (Budy Przetycz 6). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.