Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
151 011 zł
Umowa zawarta
11 września 2023
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 127 711 zł – 211 099 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 18% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Ścieżka edukacyjna na terenie miejscowości Romanowo Dolne i Sarbka”

Zamawiający Biblioteka Publiczna Gminy Czarnków z siedzibą w Hucie (Huta, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Ścieżka edukacyjna na terenie miejscowości Romanowo Dolne i Sarbka”, wybierając ofertę wykonawcy "MENTOR" Agencja reklamy i dydaktyki Elżbieta Majchrzak i Paweł Majchrzak Spółka Jawna. Wartość umowy: 151 011 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Biblioteka Publiczna Gminy Czarnków z siedzibą w HucieHuta, Wielkopolskieopublikowano 21 września 2023
Wartość umowy
151 011 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "MENTOR" Agencja reklamy i dydaktyki Elżbieta Majchrzak i Paweł Majchrzak Spółka Jawna (Połczyn-Zdrój), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 151 010,79 zł (umowę zawarto 11 września 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 127 710,90 zł do 211 098,75 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Biblioteka Publiczna Gminy Czarnków z siedzibą w Hucie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 572051046

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Radomska 20/1

1.5.2.)Miejscowość

Huta

1.5.3.)Kod pocztowy

64-700

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szkola@czarnkowgmina.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czarnkowgmina.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_czarnkow

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka posiadająca osobowość prawną - instytucja kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Ścieżka edukacyjna na terenie miejscowości Romanowo Dolne i Sarbka”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-da93d07f-2483-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00407812

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00309807/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 „Ścieżka edukacyjna na terenie miejscowości Romanowo Dolne i Sarbka”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Operacyjny "Rybactwo i morze"

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00310075

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IGROŚ.271.1.5.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Zakres robót budowlanych inwestycji

• Dostawa i montaż wiaty z ławostołem – 1 szt., • Dostawa i montaż ławostołów – 4 szt., • Dostawa i montaż tablic kierunkowych – 7 szt., • Dostawa i montaż tablic edukacyjnych – 5 szt., • Dostawa i montaż gier edukacyjnych – 8 szt., • Dostawa i montaż bramy wejściowej na ścieżkę – 1 szt., • Dostawa i montaż koszy na śmieci – 5 szt., • Dostawa i montaż tablicy informacyjnej o dofinansowaniu – 1 szt. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i montaż plenerowych konstrukcji edukacyjnych z zastosowaniem obudowy z impregnowanego drewna wraz z obrotowymi elementami aluminiowymi, przy zastosowaniu jednorodnej litej blachy aluminiowej o grubości minimum 3 mm dla obrotowych elementów w grach edukacyjnych, z bezpośrednim nadrukiem grafik na nich oraz zabezpieczeniem utwardzonym ogniotrwałym lakierem.

4.5.3.)Główny kod CPV

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

127710,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

211098,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

151010,79 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"MENTOR" Agencja reklamy i dydaktyki Elżbieta Majchrzak i Paweł Majchrzak Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6721882542

7.3.3)Ulica

Przyrowo 14B

7.3.4)Miejscowość

Połczyn-Zdrój

7.3.5)Kod pocztowy

78-320

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

151010,79 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Biblioteka Publiczna Gminy Czarnków z siedzibą w Hucie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Huta.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 151 011 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43325000-7 (Wyposażenie parków i placów zabaw). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "MENTOR" Agencja reklamy i dydaktyki Elżbieta Majchrzak i Paweł Majchrzak Spółka Jawna (Połczyn-Zdrój). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.