Wynik częściowy: umowy w 6 z 7 części, 1 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
491 930 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki do Specjalnego Ośrodku Szkolno-Wychowawczego w Nowym Mieście na Pilicą, w roku szkolnym 2023/2024
    Wartość umowy
    30 246 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Grodzisk Mazowiecki do specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żyrardowie i Szkoły Podstawowej w Skierniewicach w roku szkolnym 2023/2024zczegółowy opis przedmiotu zamówieni
    Wartość umowy
    112 796 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    105 583 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    94 655 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    78 343 zł
    3 oferty
  6. Unieważniona
    Część 6
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    3 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    70 308 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%ROK PRODUKCJI SAMOCHODU”40%ROK PRODUKCJI SAMOCHODU40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki w roku szkolnym 2023/2024”.

Zamawiający Gmina Grodzisk Mazowiecki (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 491 930 zł. Złożono 15 ofert.

Łączna wartość umów
491 930 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 sierpnia 2023

    Termin ofert: 21 sierpnia 2023 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    01 września 2023

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 6 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: TOMAG Tomasz Rachlewicz (części 1, 2, 3, 7); Tomag Tomasz Raclewicz (część 4); Taxi Kamil Czupryński (część 5).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 491 929,94 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail