Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PHU MARKO Marek Rumianowski· Toruńmała firma
Wartość umowy
340 445 zł
Umowa zawarta
30 sierpnia 2023
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie kompleksowych usług pralniczych na potrzeby 22 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego w Ciechocinku

Zamawiający 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-rehabilitacyjny Spzoz (Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie kompleksowych usług pralniczych na potrzeby 22 Wojskowego Szpitala…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU MARKO Marek Rumianowski. Wartość umowy: 340 445 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
340 445 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2023

    2 oferty1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    20 października 2024

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU MARKO Marek Rumianowski (Toruń), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 340 444,68 zł (umowę zawarto 30 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

22 WOJSKOWY SZPITAL UZDROWISKOWO-REHABILITACYJNY SPZOZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910514039

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 5

1.5.2.)Miejscowość

Ciechocinek

1.5.3.)Kod pocztowy

87-720

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

d.zdunowska@22wszur.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.22wszur.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/22wszur

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie kompleksowych usług pralniczych na potrzeby 22 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego w Ciechocinku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9360e62e-36ac-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00375934

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00121172/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 usługa prania

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00347712

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

5 TP1 U 8

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

przedmiotem zamówienia jest Świadczenia kompleksowych usług pralniczych obejmujących pranie wodne, odplamianie
zabrudzeń, czyszczenie
chemiczne, dezynfekcję bielizny , kocy, kołder, poduszek, firan ,zasłon , odzieży roboczej, ochronnej i fasonowej, dokonanie
drobnych napraw krawieckich wraz z usługą transportu brudnej bielizny z trzech punktów znajdujących się na terenie
Zamawiającego do pralni Wykonawcy oraz transportu czystej bielizny z pralni Wykonawcy do siedziby Zamawiającego przy
ul. Wojska Polskiego 5 w Ciechocinku

4.5.3.)Główny kod CPV

98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

340444,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

340444,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

340444,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU MARKO Marek Rumianowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

937118692

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

340444,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

98310000-9Usługi prania i czyszczenia na such…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
597 600 zł
Próbka: 31 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
266 070 zł1 024 228 zł
Rozstęp międzykwartylowy
758 158 zł
Źródło próbki
CPV 98310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
266 070 zł
Mediana
597 600 zł
Górny kwartyl
1 024 228 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-rehabilitacyjny Spzoz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ciechocinek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 340 445 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98310000-9 (Usługi prania i czyszczenia na sucho). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU MARKO Marek Rumianowski (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.