Adaptacja i modernizacja pomieszczeń na potrzeby funkcjonowania Klubu Dziecięcego w Stopnicy
Zamawiający Gmina Stopnica (Stopnica, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Adaptacja i modernizacja pomieszczeń na potrzeby funkcjonowania Klubu Dziecięcego w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 640 430 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
29 maja 2023
Termin ofert: 13 czerwca 2023 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 czerwca 2023
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
31 sierpnia 2023
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Stopnica |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 291010783 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Tadeusza Kościuszki 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Stopnica |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 28-130 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 413779800 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | +48 413779606 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@stopnica.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.umig.stopnica.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-5513fcb9-fb97-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00375030 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-08-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00236778 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Wsparcie programów dofinansowania miejsc opieki nad dziećmi 0-3 lat (żłobki, kluby dziecięce) w ramach MALUCH+ |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Adaptacja i modernizacja pomieszczeń na potrzeby funkcjonowania Klubu Dziecięcego w Stopnicy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem postępowania jest Adaptacja i modernizacja pomieszczeń na potrzeby funkcjonowania Klubu Dziecięcego w Stopnicy |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia 45262522-6 - Roboty murarskie 45262300-4 - Betonowanie 45421141-4 - Instalowanie przegród 45410000-4 - Tynkowanie 45442100-8 - Roboty malarskie 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów 45262321-7 - Wyrównywanie podłóg 45431100-8 - Kładzenie terakoty 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 45320000-6 - Roboty izolacyjne 45331210-1 - Instalowanie wentylacji 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-06-26 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2023-08-20 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Henryk Szafraniec - Zakład Remontowo-Budowlany |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | PL6551030744 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kołaczkowice 99 |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 28-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 460000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00274978/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-08-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 460000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.