Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 120 038 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2023
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 120 038 zł – 1 229 900 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Rękojmia10%Termin płatności30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAKUP I DOSTAWA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO - GAŚNICZEGO DLA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W TRĘBACZEWIE

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Trębaczewie (Trębaczew, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „ZAKUP I DOSTAWA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO - GAŚNICZEGO DLA OCHOTNICZEJ STRAŻY…”, wybierając ofertę wykonawcy Moto Truck sp. z o.o. Wartość umowy: 1 120 038 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
1 120 038 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 czerwca 2023

    Termin ofert: 23 czerwca 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 sierpnia 2023

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Moto Truck sp. z o.o. (Kielce), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 120 038,00 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 120 038,00 zł do 1 229 900,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W TRĘBACZEWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590750103

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wyzwolenia 116a

1.5.2.)Miejscowość

Trębaczew

1.5.3.)Kod pocztowy

98-355

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

osptrebaczew@o2.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

osptrebaczew.logintrade.net

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://osptrebaczew.logintrade.net

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


OPP - Ochotnicza Straż Pożarna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZAKUP I DOSTAWA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO - GAŚNICZEGO DLA OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W TRĘBACZEWIE

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-abd57652-096e-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00374193

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00255789

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OSP.271.1.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trębaczewie, rok produkcji podwozia 2023(dopuszcza się możliwość wykorzystania fabrycznie nowego nieużywanego podwozia wyprodukowanego w 2022r.), z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trębaczewie. Zakup realizowany w ramach zadania „Przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych do działań ratowniczo – gaśniczych”
3.1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym opis minimalnych wymaganych parametrów techniczno - użytkowych osprzętu i wyposażenia, jakie powinien spełniać oferowany pojazd, stanowi Załącznik nr 7 do niniejszej SWZ
3.1.2.Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia we własnym zakresie tj. własnym transportem, na własny koszt i na własne ryzyko na adres Zamawiającego.
3.1.3 Wykonawca udzieli Zamawiającemu na przedmiot zamówienia (samochód i występujące w nim wyposażenie) minimum 24 - miesięcznej gwarancji oraz zapewni bezpłatny serwis w okresie jej obowiązywania, zgodnie z warunkami zawartymi w książce gwarancyjnej. Okres gwarancji na pojazd pożarniczy i wyposażenie będzie liczony od dnia jego protokolarnego przekazania/odbioru. …………………………………………………..
3.1.4. Wykonawca zapewni Zamawiającemu dokonywanie serwisu gwarancyjnego
w autoryzowanym serwisie oddalonym o nie więcej niż 200 km od siedziby Zamawiającego.
3.1.5. Do samochodu Wykonawca dołączy niezbędne do jego zarejestrowania dokumenty zgodnie z zapisami umowy. …………………………………………………………………..
3.1.6.W okresie gwarancji naprawa samochodu oraz wyposażenia wykonywane będą bezpłatnie przez serwis Wykonawcy w siedzibie Zamawiającego. Naprawy będą wykonywane w terminie do 5 dni od daty zgłoszenia w formie faxu lub pocztą elektroniczną. Do czasu, o którym mowa wyżej nie wlicza się dni ustawowo wolnych od pracy. Dopuszcza się naprawy gwarancyjne u Dostawcy, ale koszty dostarczenia pojazdu do i od miejsca naprawy obciążają Dostawcę.
3.1.7. W ramach przedmiotu zamów1)ienia Wykonawca zobowiązany będzie do wyznaczenia
i zamontowania w pojeździe uchwytów/elementów niezbędnych do umieszczenia wyposażenia będącego w posiadaniu Zamawiającego zgodnie z zał. Nr 7.
3.2.. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w uzgodnieniu z Zamawiającym zgodnie z ustalonym harmonogramem.
3.3.Zakres zamówienia musi również obejmować(ze strony Wykonawcy) w szczególności:
a) wykonanie i dostarczenie pojazdu o parametrach wynikających z wymagań technicznych będących załącznikiem nr 7 do SWZ.
b) Wykonanie niezbędnych ekspertyz, badań i analiz niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia.
c) Dostawę i montaż kompletnych, nieużywanych urządzeń, elementów, wyposażenia itd..
d) Wykonanie, prób, regulacji
e) Rozruch technologiczny(jeśli dotyczy)
f) Przeszkolenie użytkowników co do zasad prawidłowej eksploatacji pojazdu oraz wykonanych i dostarczonych urządzeń oraz pozostałych elementów wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia wraz z opracowaniem szczegółowych instrukcji obsługi i ich przekazanie użytkownikom
g) Opracowanie i przekazanie Zamawiającemu instrukcji eksploatacji, obsługi urządzeń oraz pozostałych dokumentów dotyczących realizowanej dostawy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1120038,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1229900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1120038,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moto Truck sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

657-294-22-26

7.3.3)Ulica

Ks. P. Ściegiennego 270

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-116

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1120038,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 020 000 zł
Próbka: 107 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
400 752 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
999 248 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
400 752 zł
Mediana
1 020 000 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ochotnicza Straż Pożarna w Trębaczewie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trębaczew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 120 038 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Moto Truck sp. z o.o. (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.