Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
618 916 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2023
Okres realizacji
od 28 sierpnia 2023 do 28 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa odczynników do diagnozowania infekcji oraz zapewnienie wdrożenia, konsultacji specjalistycznych dotyczących poprawności wykonania, przebiegu i analizy wyników badań.

Zamawiający Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa odczynników do diagnozowania infekcji oraz zapewnienie wdrożenia,…”, wybierając ofertę wykonawcy IMOGENA Sp. Z o.o. Wartość umowy: 618 916 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
618 916 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 sierpnia 2023

    Termin ofert: 10 sierpnia 2023 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 sierpnia 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy IMOGENA Sp. Z o.o. (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 618 916,06 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 28 sierpnia 2023 r. do 28 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail