Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
199 752 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2023
Okres realizacji
do 17 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 199 752 zł – 439 110 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie inspektora nadzoru inwestorskiego koordynatora40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: „Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chudowie”

Zamawiający Gmina Gierałtowice (Gierałtowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: Rozbudowa Zespołu…”, wybierając ofertę wykonawcy STARAK Sp. z o.o. Wartość umowy: 199 752 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina GierałtowiceGierałtowice, Śląskieopublikowano 28 sierpnia 2023
Wartość umowy
199 752 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STARAK Sp. z o.o. (Pilchowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 199 752,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 199 752,00 zł do 439 110,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 kwietnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GIERAŁTOWICE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276257848

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Księdza Roboty 48

1.5.2.)Miejscowość

Gierałtowice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-186

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.7.)Numer telefonu

32 30 11 340; 32 30 11 350

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@gieraltowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gieraltowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gieraltowice.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: „Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chudowie”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-520c9808-207a-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00369340

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00016834/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.1 Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania

„Rozbudowa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Chudowie”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00317105

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP/12/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

305870,73 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: „Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chudowie”. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ. 3.Postępowanie na roboty budowlane jest prowadzone w postępowaniu przetargowym nr: TP/11/2023, link do postępowania na roboty budowlane : https://gieraltowice.ezamawiajacy.pl/pn/gieraltowice/demand/notice/public/96153/details.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

199752,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

439110,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

199752,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STARAK Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 969-165-39-61

7.3.3)Ulica

Barbórki 11

7.3.4)Miejscowość

Pilchowice

7.3.5)Kod pocztowy

44-145

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

199752,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-17

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
193 310 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
72 506 zł407 791 zł
Rozstęp międzykwartylowy
335 285 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
72 506 zł
Mediana
193 310 zł
Górny kwartyl
407 791 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gierałtowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gierałtowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 199 752 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: STARAK Sp. z o.o. (Pilchowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.