Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11.Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszywa drogowego z darmową dostawą - 1085 ton kruszywa dla Gminy Dubienka. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki: 2.1. OPZ dla części 1 stanowiący Załącznik nr 2 d
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 21.Przedmiotem zamówienia jest dostawa gruzu kruszonego z darmową dostawą - 400 ton gruzu dla Gminy Dubienka. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki: 2.1. OPZ dla części 2 stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ;
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup materiałów do remontu dróg na terenie Gminy Dubienka

Zamawiający Gmina Dubienka (Dubienka, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup materiałów do remontu dróg na terenie Gminy Dubienka”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE W DUBIENCE SP. Z O.O. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina DubienkaDubienka, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 24 sierpnia 2023
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~6,8 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE W DUBIENCE SP. Z O.O. (część 1); NIP: PL 5631962490 (część 2).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA DUBIENKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110198089

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 3 Maja 6

1.5.2.)Miejscowość

Dubienka

1.5.3.)Kod pocztowy

22-145

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@dubienka.eurzad.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dubienka.eurzad.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminadubienka.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup materiałów do remontu dróg na terenie Gminy Dubienka

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2128d8a5-2c98-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00366990

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00329368

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GP.271.14.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszywa drogowego z darmową dostawą - 1085 ton kruszywa dla Gminy Dubienka.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki:
2.1. OPZ dla części 1 stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ;
2.2 Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego (wspólne dla obydwu części) stanowiące Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

14212200-2 - Kruszywo

4.5.5.)Wartość części

108500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa gruzu kruszonego z darmową dostawą - 400 ton gruzu dla Gminy Dubienka.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki:
2.1. OPZ dla części 2 stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ;
2.2 Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego (wspólne dla obydwu części) stanowiące Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

14212000-0 - Granulaty, odłamki, kamień sproszkowany, otoczaki, żwir, kamień rozłupany oraz pokruszony, mieszanki kamienia, mieszanki piasku i żwiru oraz inne kruszywo

4.5.5.)Wartość części

22000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

141048,59 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

191498,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

141048,59 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE W DUBIENCE SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 5631962490

7.3.3)Ulica

Piaski 13

7.3.4)Miejscowość

Dubienka

7.3.5)Kod pocztowy

22-145

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

141048,59 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3519768 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39360,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35197,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NIP: PL 5631962490

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 5631962490

7.3.3)Ulica

Piaski 13

7.3.4)Miejscowość

Dubienka

7.3.5)Kod pocztowy

22-145

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35197,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

14212200-2Kruszywo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
174 150 zł455 301 zł
Rozstęp międzykwartylowy
281 151 zł
Źródło próbki
CPV 14212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
174 150 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
455 301 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dubienka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dubienka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 14212200-2 (Kruszywo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE W DUBIENCE SP. Z O.O. (Dubienka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.