Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
48 367 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    CENTRUM PLUS Sp. z o.o., ul. Towarowa 4, 36-100 Kolbuszowa· Kolbuszowa
    Wartość umowy
    41 478 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2PIECZYWO - chrupiące, świeże, niegumiaste, nieuszkodzone, dobrze wyrośnięte, odpowiednie wagowo, smak i zapach charakterystyczny dla danego asortymentu
    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, ul. Joselewicza 1, 36-060 Głogów Młp.· Głogów Małopolski
    Wartość umowy
    6889 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby żywienia zbiorowego do stołówki szkolnej"

Zamawiający Zespół Szkół w Budach Głogowskich (Budy Głogowskie, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby żywienia zbiorowego do stołówki…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 48 367 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
48 367 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 sierpnia 2023

    Termin ofert: 23 sierpnia 2023 08:45
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    23 sierpnia 2023

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: CENTRUM PLUS Sp. z o.o., ul. Towarowa 4, 36-100 Kolbuszowa (część 1); Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, ul. Joselewicza 1, 36-060 Głogów Młp. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 48 367,45 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ W BUDACH GŁOGOWSKICH

1.3.)Oddział zamawiającego

ZSBudy Glog.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001132212

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

846

1.5.2.)Miejscowość

Budy Głogowskie

1.5.3.)Kod pocztowy

36-060

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zs_budy@glogow-mlp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zsbudy.biposwiata.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce9700a8-35d6-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby żywienia zbiorowego do stołówki szkolnej"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ce9700a8-35d6-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00363592

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00345442

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

34000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

OWOCE I WARZYWA - owoce, warzywa, powinny być świeże, nie zwiędnięte, skorupka twarda, bez uszkodzeń zewnętrznych, owoce kulisto-stożkowate, dopuszcza się nieregularne, intensywny kolor, skóra gładka, tłustawa, lśniąca, miąższ zielonkawobiały, soczysty. Warzywa korzenne- korzenie powinny być jędrne, nie popękane, nie sparciałe, bez uszkodzeń przez szkodniki, bez plam. Warzywa- klasy pierwszej, nie powinny być zaparzone, zamarznięte, zapleśniałe, Fasola- nasiona nie powinny być zbutwiałe, spleśniałe; Owoce, warzywa liściaste – bez plam, zdrowe, bez uszkodzeń. Ziemniaki-powinny być zdrowe, kształtne, suche, czyste bez ziemi, piasku, nieuszkodzone, jednolitej odmiany, kształt owalny, bez oznak zgnilizny.

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

30000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PIECZYWO - chrupiące, świeże, niegumiaste, nieuszkodzone, dobrze wyrośnięte, odpowiednie wagowo, smak i zapach charakterystyczny dla danego asortymentu.

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

4000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

41478,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

41478,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41478,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CENTRUM PLUS Sp. z o.o., ul. Towarowa 4, 36-100 Kolbuszowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

831208846

7.3.4)Miejscowość

Kolbuszowa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41478,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-09-01 do 2024-07-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6889,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6889,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6889,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, ul. Joselewicza 1, 36-060 Głogów Młp.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

000381982

7.3.4)Miejscowość

Głogów Małopolski

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6889,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-09-01 do 2024-07-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15300000-1Owoce, warzywa i podobne produkty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 806 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 678 zł527 106 zł
Rozstęp międzykwartylowy
369 428 zł
Źródło próbki
CPV 15300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
157 678 zł
Mediana
219 806 zł
Górny kwartyl
527 106 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół w Budach Głogowskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Budy Głogowskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 48 367 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15300000-1 (Owoce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CENTRUM PLUS Sp. z o.o., ul. Towarowa 4, 36-100 Kolbuszowa (Kolbuszowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.