Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przeznaczył kwotę 90 000,00 zł brutto na realizacje zamówienia. W terminie składania ofert wpłynęła jedna oferta Wykonawcy KORPORACJA WSCHÓD Sp. z o.o., ul. Pożaryskiego 28, 04-703 Warszawa na kwotę 258 300,00 zł. Zamawiający nie dysponuje możliwością zwiększenia środków, w związku z powyższym unieważnia postępowanie

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup, dostawa i uruchomienie sześciu urządzeń do badania autentyczności dokumentów na I linii odprawy granicznej z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej w Radomiu

Zamawiający Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Zakup, dostawa i uruchomienie sześciu urządzeń do badania autentyczności dokumentów na I…”.

Zamawiający: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 22 sierpnia 2023
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przeznaczył kwotę 90 000,00 zł brutto na realizacje zamówienia. W terminie składania ofert wpłynęła jedna oferta Wykonawcy KORPORACJA WSCHÓD Sp. z o.o., ul. Pożaryskiego 28, 04-703 Warszawa na kwotę 258 300,00 zł… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013272620

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Bankowy 3/5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-950

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetarg@mazowieckie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.mazowieckie.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e82fe71-3069-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup, dostawa i uruchomienie sześciu urządzeń do badania autentyczności dokumentów na I linii odprawy granicznej z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej w Radomiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2e82fe71-3069-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00362430

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00153232/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.34 Zakup urządzeń do badania autentyczności dokumentów na I linii odprawy granicznej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00335758

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BOU-VII.272.44.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

252000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i uruchomienie sześciu urządzeń do badania autentyczności dokumentów na I linii odprawy granicznej z przeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej w Radomiu.
W ramach zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do:
1) sprzedaży i dostarczenia urządzeń,
2) uruchomienia urządzeń w miejscu użytkowania i przeprowadzenia testu w zakresie badania autentyczności dokumentów,
3) zapewnienia usług serwisowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

30216120-3 - Urządzenia optyczne do identyfikacji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przeznaczył kwotę 90 000,00 zł brutto na realizacje zamówienia. W terminie składania ofert wpłynęła jedna oferta Wykonawcy KORPORACJA WSCHÓD Sp. z o.o., ul. Pożaryskiego 28, 04-703 Warszawa na kwotę 258 300,00 zł. Zamawiający nie dysponuje możliwością zwiększenia środków, w związku z powyższym unieważnia postępowanie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30216120-3Urządzenia optyczne do identyfikacj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30216120-3 (Urządzenia optyczne do identyfikacji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.