Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
644 717 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Info-Lider Spółka z o.o.· Katowice
    Wartość umowy
    644 717 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Nadzór autorski oraz usługi serwisowe oprogramowania INFOMEDICA z podziałem na części

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku (Rybnik, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Nadzór autorski oraz usługi serwisowe oprogramowania INFOMEDICA z podziałem na części”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 644 717 zł. Złożono 1 ofertę.

Łączna wartość umów
644 717 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 czerwca 2023

    Termin ofert: 21 czerwca 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    22 sierpnia 2023

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 644 716,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 272780323

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Energetyków 46

1.5.2.)Miejscowość

Rybnik

1.5.3.)Kod pocztowy

44-200

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpital.rybnik.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.rybnik.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.rybnik

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Nadzór autorski oraz usługi serwisowe oprogramowania INFOMEDICA
z podziałem na części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a3946246-06b2-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00361323

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00005609/22/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Nadzór autorski oraz usługi serwisowe oprogramowania INFOMEDICA z podziałem na części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00256367

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TIS-1-TP/36-2023.AR

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

863919 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Nadzór autorski - w zakresie modułów Oprogramowania Aplikacyjnego InfoMedica/AMMS wskazanych w załączniku nr 1 do Umowy stanowiącej załącznik nr 3.1 do SWZ tj. w tym, w zakresie m.in. następujących modułów: Finanse-księgowość, Kasa, Koszty, Rejestr Sprzedaży, Rejestr Zakupów, Kadry, Płace, Ewidencja Czasu Pracy (Grafik), Laboratorium, Środki Trwałe, WDSZ-LIS, Biała Lista Podatników

4.5.3.)Główny kod CPV

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

4.5.5.)Wartość części

339759 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są: Usługi serwisowe - opieka serwisowa w zakresie modułów Oprogramowania Aplikacyjnego InfoMedica/AMMS wskazanych w załączniku nr 4 do Umowy stanowiącej załącznik nr 3.2 do SWZ tj. w tym w zakresie m.in. następujących modułów: Finansowo-Księgowy, Obsługa kasy gotówkowej, Koszty, Rejestr Sprzedaży, Rejestr Zakupów, Grafik, Kadry, Płace, Laboratorium, Środki Trwałe, Interfejs LIS-HIS, Biała Lista Podatników

4.5.3.)Główny kod CPV

72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

4.5.5.)Wartość części

524160,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert na realizację zamówienia w zakresie części nr 1

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

644716,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

644716,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

644716,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Info-Lider Spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

278026930

7.3.3)Ulica

Stanisława Małachowskiego 45

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-689

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

644716,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72250000-2Usługi w zakresie konserwacji i wsp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
451 453 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 400 zł1 002 600 zł
Rozstęp międzykwartylowy
796 200 zł
Źródło próbki
CPV 72250000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 400 zł
Mediana
451 453 zł
Górny kwartyl
1 002 600 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rybnik.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 644 717 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72250000-2 (Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Info-Lider Spółka z o.o. (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.