Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa nawozu Polifoska NPK (MgS) 5-15-30(2:7) (48 ton) dla Rolniczo – Sadowniczego Gospodarstwa Doświadczalnego Przybroda

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - Rolniczo - Sadownicze Gospodarstwo Doświadczalne Przybroda (Przybroda, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa nawozu Polifoska NPK (MgS) 5-15-30(2:7) (48 ton) dla Rolniczo – Sadowniczego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU - ROLNICZO - SADOWNICZE GOSPODARSTWO DOŚWIADCZALNE PRZYBRODA

1.2.)Oddział zamawiającego

ROLNICZO - SADOWNICZE GOSPODARSTWO DOŚWIADCZALNE PRZYBRODA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00000184400041

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Parkowa 4

1.4.2.)Miejscowość

Przybroda

1.4.3.)Kod pocztowy

62-090

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przybroda@up.poznan.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.up.poznan.pl/przybroda

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Gospodarstwo Doświadczalne Uczelni

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9c15c77d-2174-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00359998

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-08-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00306170

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa nawozu Polifoska NPK (MgS) 5-15-30(2:7) (48 ton) dla Rolniczo – Sadowniczego Gospodarstwa Doświadczalnego Przybroda

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa nawozu Polifoska NPK (MgS) 5-15-30(2:7) (48 ton)
dla Rolniczo – Sadowniczego Gospodarstwa Doświadczalnego Przybroda

3.9.)Główny kod CPV

24400000-8 - Nawozy azotowe i związki azotu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

21 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Napena Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9721061769

4.3.3.)Ulica

Świdlińska 1

4.3.4.)Miejscowość

Szamotuły

4.3.5.)Kod pocztowy

64-500

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

120720,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00335119/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-08-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

120720,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24400000-8Nawozy azotowe i związki azotu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - Rolniczo - Sadownicze Gospodarstwo Doświadczalne Przybroda prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przybroda.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24400000-8 (Nawozy azotowe i związki azotu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.