Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
34 750 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    6000 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Usługa noclegowa, wyżywieniowa i wizyty studyjne
    Wartość umowy
    28 500 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Ubezpieczenie uczestników wyjazdu
    Wartość umowy
    250 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWEJ USŁUGI WYJAZDU STUDYJNEGO W RAMACH OPERACJI „INICJATYWY SŁUŻĄCE WŁĄCZENIU SPOŁECZNEMU I SIECIOWANIE USŁUG NA PRZYKŁADZIE KACZAWSKIEJ GRUPY WSPÓŁPRACY- WYJAZD STUDYJNY”

Zamawiający Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie (Częstochowa, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWEJ USŁUGI WYJAZDU STUDYJNEGO W RAMACH OPERACJI INICJATYWY SŁUŻĄCE…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 34 750 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
34 750 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Magdalena Siśkiewicz New Challenge (część 1); FUNDACJA MAZELAN (część 2); Sun&More sp. Z o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 34 750,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 002765534

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 70/126

1.5.2.)Miejscowość

Częstochowa

1.5.3.)Kod pocztowy

42-202

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 34 377-01-17

1.5.8.)Numer faksu

+48 34 362-04-89

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@odr.net.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.czwa.odr.net.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6869d007-23bd-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Doradztwo rolnicze

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ŚWIADCZENIE KOMPLEKSOWEJ USŁUGI WYJAZDU STUDYJNEGO W RAMACH OPERACJI „INICJATYWY SŁUŻĄCE WŁĄCZENIU SPOŁECZNEMU I SIECIOWANIE USŁUG NA PRZYKŁADZIE KACZAWSKIEJ GRUPY WSPÓŁPRACY- WYJAZD STUDYJNY”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6869d007-23bd-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00357137

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00122999/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.7 Realizacja operacji pn

"Inicjatywy służące włączeniu społecznemu i sieciowanie usług na przykładzie Kaczawskiej Grupy Współpracy - wyjazd studyjny"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00308988

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ŚODR_CZ/12/07/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

34108,90 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1- usługa transportu

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.5.)Wartość części

6142,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2- Usługa noclegowa, wyżywieniowa i wizyty studyjne.

4.5.3.)Główny kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.5.5.)Wartość części

27500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3- Ubezpieczenie uczestników wyjazdu

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.5.)Wartość części

466,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7776,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Magdalena Siśkiewicz New Challenge

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

656 224 68 38

7.3.3)Ulica

Rydlówka 5/107

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-363

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-08-22 do 2023-08-24

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FUNDACJA MAZELAN

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6112782838

7.3.4)Miejscowość

68, Chrośnica, 58-521 Jeżów Sudecki

7.3.5)Kod pocztowy

58-521

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-08-22 do 2023-08-24

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

250,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

380,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

250,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sun&More sp. Z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8513151613

7.3.3)Ulica

Madalińskiego 8, lok. 215

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-101

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

250,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-08-22 do 2023-08-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79952000-2Usługi w zakresie organizacji impre…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
201 056 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 040 zł376 941 zł
Rozstęp międzykwartylowy
308 901 zł
Źródło próbki
CPV 79952000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 040 zł
Mediana
201 056 zł
Górny kwartyl
376 941 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 34 750 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Magdalena Siśkiewicz New Challenge (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.