Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
560 000 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2023
Okres realizacji
520 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 560 000 zł – 795 810 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 226 NA ODCINKU ROKITNICA-WIŚLINA POLEGAJĄCEJ NA BUDOWIE ŚCIEŻKI PIESZOROWEROWEJ

Zamawiający Gmina Pruszcz Gdański (Juszkowo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 226 NA ODCINKU…”, wybierając ofertę wykonawcy VIATRAKT SP. Z.O.O. Wartość umowy: 560 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Pruszcz GdańskiJuszkowo, Pomorskie (powiat Gdański →)opublikowano 11 sierpnia 2023
Wartość umowy
560 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 sierpnia 2023

    4 oferty1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    11 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Wykonawcapostępowaniu na opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 226 wybrano ofertę firmy VIATRAKT Sp. z o.o. z Kobysewa.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 560 000,00 zł (umowę zawarto 14 lipca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 560 000,00 zł do 795 810,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 520 dni.

  • 5

    Zamówienie zostało udzielone w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pruszcz Gdański

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191674931

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zakątek 1

1.5.2.)Miejscowość

Juszkowo

1.5.3.)Kod pocztowy

83-000

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@pruszczgdanski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pruszczgdanski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/773352

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ROZBUDOWY DROGI WOJEWÓDZKIEJ NR 226 NA ODCINKU ROKITNICA-WIŚLINA POLEGAJĄCEJ NA BUDOWIE ŚCIEŻKI PIESZOROWEROWEJ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-06fc6452-fe0c-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00352004

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00016529/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dokumentacja projektowa rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 226 na odcinku Rokitnica-Wiślina w zakresie budowy ścieżki pieszo-rowerowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00252678

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.22.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

372006,10 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 226 na odcinku Rokitnica - Wiślina polegającej na budowie ścieżki pieszorowerowej.
2. Szczegółowy zakres opracowania projektowego został określony w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

560000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

795810 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

560000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VIATRAKT SP. Z.O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5892070483

7.3.3)Ulica

Dzika 4

7.3.4)Miejscowość

Kobysewo

7.3.5)Kod pocztowy

83-304

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

560000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

520 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
226 571 zł
Próbka: 246 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
140 077 zł388 862 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 785 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
140 077 zł
Mediana
226 571 zł
Górny kwartyl
388 862 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pruszcz Gdański prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Juszkowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 560 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: VIATRAKT SP. Z.O.O. (Kobysewo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.