Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowożenie dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Środa Wielkopolska do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023.

Zamawiający Gmina Środa Wielkopolska (Środa Wielkopolska, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowożenie dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Środa Wielkopolska do placówek…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Środa Wielkopolska

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631258193

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Ignacego Daszyńskiego 5

1.4.2.)Miejscowość

Środa Wielkopolska

1.4.3.)Kod pocztowy

63-000

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.4.7.)Numer telefonu

+48 61 286 77 00

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@sroda.wlkp.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sroda.wlkp.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e3bdebd5-f2e5-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00340974

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-08-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00223218/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowożenie dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Środa Wielkopolska
do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje dowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Środa Wielkopolska do placówek oświatowych w roku szkolnym 2022/2023.
Zadanie nr 1: dowóz i odwóz do Ośrodka Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego Zielona Wyspa w Miąskowie, Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej, Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej w Środzie Wielkopolskiej, Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wielkopolskiej, Niepublicznego Przedszkola Kasztanowy Ogród oddział ul. Dąbrowskiego 50 w Środzie Wielkopolskiej, Szkoły Podstawowej Nr 3 w Środzie Wielkopolskiej oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jarosławcu. Opis przedmiotu zamówienia dla zadania Nr 1: Dowóz i odwóz dzieci będzie wykonywany do Ośrodka Rewalidacyjno-Edukacyjno- Wychowawczego Zielona Wyspa w Miąskowie, Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wielkopolskiej, Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej w Środzie Wielkopolskiej, Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wielkopolskiej, Niepublicznego Przedszkola Kasztanowy Ogród oddział ul. Dąbrowskiego 50 w Środzie Wielkopolskiej, Szkoły Podstawowej Nr 3 w Środzie Wielkopolskiej oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jarosławcu wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu i odwozu. Zamawiający przyjął 186 dni nauki szkolnej. Na dzień ogłoszenia postępowania ilość kilometrów wynosi 284 dziennie. Na dzień ogłoszenia postępowania liczba dzieci uprawnionych do przewozu wynosi 15.

3.9.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2022-09-01 do 2023-06-23

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Artur Lewandowski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7861479019

4.3.3.)Ulica

ul. Żeromskiego 4

4.3.4.)Miejscowość

Środa Wielkopolska

4.3.5.)Kod pocztowy

63-000

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

290384,09 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00283171/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-07-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Na podstawie § 11 ust. 1 pkt 4-6 zawartej umowy nr 3032.1.359.2022 - w związku ze zwiększoną ilością dzieci dojeżdżających do placówek oświatowych zwiększono długość trasy z 284 km na 330 km.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana długości trasy z 284 km na 330 km w związku ze zwiększoną liczbą dzieci dojeżdżających do placówek oświatowych.

5.4.6.)Wartość zmiany

43550,04

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Dowożenie dzieci do placówek oświatowych w dni przypadające w okresie wakacji letnich w lipcu 2023 – zmiana realizacji usługi 01.09.2022 – 14.07.2023r. Ilość dni: było 186 jest 201.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W związku z nieferyjnym systemem pracy OREW "Zielona Wyspa" przedłużono okres dowozu dzieci niepełnosprawnych do 14.07.2023 r.

5.4.6.)Wartość zmiany

6090,90

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

287250,69 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Środa Wielkopolska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Środa Wielkopolska.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.