Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Polnej w Rymaniu

Zamawiający Gmina Rymań (Rymań, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Polnej w Rymaniu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RymańRymań, Zachodniopomorskie (powiat Kołobrzeski →)opublikowano 2 sierpnia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA RYMAŃ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330920720

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szkolna 7

1.4.2.)Miejscowość

Rymań

1.4.3.)Kod pocztowy

78-125

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@ryman.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ryman.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fb96c696-5235-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00337914

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-08-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00468821/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Polnej w Rymaniu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa i przebudowa drogi wewnętrznej ul. Polnej na łącznym odcinku 0,8 km z przebudową sieci wodociągowej oraz budową zatok parkingowych w m. Rymań.
Teren budowy zlokalizowany jest we wschodniej części m. Rymań na terenie zabudowy
wielorodzinnej.
Odcinek ABCD.
Początek odcinka ABCD na skrzyżowaniu z drogą gminną nr 894513Z ul. Szkolną - punkt A w hm 0+00. W punkcie B w hm 0+33,60 znajduje się skrzyżowanie z drogą wewnętrzną odcinek BGHE. W punkcie C w hm 2+01,15 znajduje się skrzyżowanie z drogą wewnętrzną odcinek CEF. Koniec projektowanego odcinka ABCD na skrzyżowaniu z drogą gminną nr 895003Z
ul. Słoneczną - punkt D w hm 3+63,40.
Długość przebudowywanego odcinka wynosi 363,40 m.
Początek projektowanych robót na granicy pasa drogowego w hm 0+05,40.
Koniec projektowanych robót na granicy pasa drogowego w hm 3+60,30.
Długość projektowanych robót wynosi 354,90 m.
Odcinek BGHE.
Początek projektowanego odcinka BGHE i robót w ciągu drogi wewnętrznej ul. Polnej odcinek ABCD - punkt B w hm 0+00. W punkcie G w hm 0+64,99 znajduje się skrzyżowanie z drogą wewnętrzną odcinek GI. W punkcie H w hm 1+38,17 znajduje się skrzyżowanie z drogą wewnętrzną odcinek HJ.
Koniec projektowanego odcinka BGHE i robót na skrzyżowaniu z drogą wewnętrzną odcinek CEF - punkt E w hm 1+76,17.
Długość projektowanego odcinka i robót wynosi 176,17 m.
Odcinek CEF
Początek projektowanego odcinka CEF i robót w ciągu drogi wewnętrznej ul. Polnej odcinek
ABCD - punkt C w hm 0+00. W punkcie E w hm 0+15,40 znajduje się skrzyżowanie z drogą wewnętrzną odcinek BGHE. Koniec projektowanego odcinka CEF i robót w punkcie F w hm 0+39,54. Długość projektowanego odcinka i robót wynosi 39,54 m.
Odcinek GI.
Początek projektowanego odcinka GI i robót w ciągu drogi wewnętrznej odcinek BGHE –
punkt G w hm 0+00. Koniec projektowanych robót w hm 1+14,54 na włączeniu w jezdnię drogi wewnętrznej - dz. nr 114/15. Koniec projektowanego odcinka GI na skrzyżowaniu z drogą wewnętrzną - dz. nr 114/15 - punkt I w hm 1+16,27.
Długość projektowanego odcinka wynosi 116,27 m.
Długość projektowanych robót wynosi 114,54 m.
Odcinek HI.
Początek projektowanego odcinka HJ i robót w ciągu drogi wewnętrznej odcinek BGHE – punkt G w hm 0+00. Koniec projektowanych robót w hm 1+05,80 na włączeniu w jezdnię drogi wewnętrznej - dz. nr 114/15. Koniec projektowanego odcinka HJ na skrzyżowaniu z drogą wewnętrzną - dz. nr 114/15 - punkt J w hm 1+07,25.
Długość projektowanego odcinka wynosi 107,25 m.
Długość projektowanych robót wynosi 105,80 m.
Łączna długość projektowanych robót dla zamierzenia budowlanego wyniesie 790,95 m,
w zaokrągleniu 0,8 km.
Na terenie działek inwestycji znajduje się infrastruktura techniczna podziemna w postaci kabli energetycznych niskiego napięcia, telekomunikacyjnych, gazociąg, kanalizacja sanitarna, wodociąg oraz sieć nadziemna w postaci przewodów energetycznych niskiego napięcia ze słupami energetycznymi oraz oprawami oświetleniowymi, masztów oświetleniowych.
Infrastruktura drogowa będzie wykonana z jezdni szerokości od 3,5 do 5 m wraz z jej
poszerzeniami, chodników pieszych i przejezdnych o szerokości od 1,5 do 2 m, zjazdów i zatok parkingowych o szerokości 2,5 i 5 m o nawierzchni z kostki betonowej i kraty ażurowej. Nawierzchnie będą ograniczone krawężnikami i obrzeżami.
W ramach zatok parkingowych powstanie 45 szt. miejsc parkingowych ogólnodostępnych oraz 3 szt. miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych.

3.9.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Robót Inżynieryjnych i Wodno – Melioracyjnych. Andrzej Zakrzewski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6710000248

4.3.3.)Ulica

Rubinowa 7

4.3.4.)Miejscowość

Kołobrzeg

4.3.5.)Kod pocztowy

78-100

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1898251,51 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00468821/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-06-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1898251,51 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 189 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 000 zł1 603 669 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 273 669 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 000 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 603 669 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rymań prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rymań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.