Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 149 000 zł
Umowa zawarta
26 maja 2023
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na podwozie20%Okres gwarancji na nadwozie/zabudowę20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Tłuczani.

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Tłuczani (Tłuczań, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla jednostki Ochotniczej…”, wybierając ofertę wykonawcy F.H.U. PROFIS Robert JANCZY. Wartość umowy: 1 149 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
1 149 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 maja 2023

    Termin ofert: 15 maja 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 sierpnia 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy F.H.U. PROFIS Robert JANCZY (TYMBARK), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 149 000,00 zł (umowę zawarto 26 maja 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W TŁUCZANI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 357656310

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. św. Floriana 15

1.5.2.)Miejscowość

Tłuczań

1.5.3.)Kod pocztowy

34-114

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

andrzejjaskiernia@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.facebook.com/profile.php?id=100072181715100

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-780f448c-ea6b-11ed-9355-06954b8c6cb9

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ochotnicza Straż Pożarna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Ochrona przeciwpożarowa, udział w akcjach ratowniczych w trakcie pożarów, zagrożeń ekologicznych i innych tego typu klęsk i zdarzeń

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Tłuczani.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-780f448c-ea6b-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00337839

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-08-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00202256

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OSP.271.1.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 (kategoria: średni uterenowiony) o dopuszczalnej masie całkowitej do 15,6 t. Pojazd oraz podwozie fabrycznie nowe, rok produkcji podwozia 2022 lub nowsze. Zabudowa z roku 2022 lub nowsza. Silnik, podwozie i kabina tego samego producenta. Szczegółowy opis pojazdu zawarto w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1149000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1149000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1149000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

F.H.U. PROFIS Robert JANCZY

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7371299215

7.3.3)Ulica

TYMBARK 396

7.3.4)Miejscowość

TYMBARK

7.3.5)Kod pocztowy

34-650

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1149000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 020 000 zł
Próbka: 107 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
400 752 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
999 248 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
400 752 zł
Mediana
1 020 000 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ochotnicza Straż Pożarna w Tłuczani prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tłuczań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 149 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: F.H.U. PROFIS Robert JANCZY (TYMBARK). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.