Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
436 071 zł
Umowa zawarta
28 lipca 2023
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 436 071 zł – 487 391 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup, transport i montaż elementów małej architektury na terenach administrowanych przez ZTP

Zamawiający Zarząd Terenów Publicznych (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup, transport i montaż elementów małej architektury na terenach administrowanych przez…”, wybierając ofertę wykonawcy BETOPRO Paweł Kaczor, Jacek Kuś s.c.,. Wartość umowy: 436 071 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zarząd Terenów PublicznychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 lipca 2023
Wartość umowy
436 071 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 czerwca 2023

    Termin ofert: 15 czerwca 2023 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 lipca 2023

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BETOPRO Paweł Kaczor, Jacek Kuś s.c. (Łowicz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 436 071,31 zł (umowę zawarto 28 lipca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 436 071,31 zł do 487 391,44 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail