Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania „Budowa sali gimnastycznej przy ZSOiZ w Solcu Kujawskim” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.
Zamawiający Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (Solec Kujawski, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania Budowa sali gimnastycznej…”, wybierając ofertę wykonawcy ZENERIS Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 100 245 zł. Złożono 6 ofert.
- Wartość umowy
- 100 245 zł
- Liczba ofert
- 6 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=787, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
26 maja 2023
Termin ofert: 12 czerwca 2023 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
19 lipca 2023
6 ofert1 wykonawca - Wykonanie umowy
25 czerwca 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy ZENERIS Spółka Akcyjna (Poznań), mikrofirma.
- 2
UmowaWartość umowy: 100 245,00 zł (umowę zawarto 10 lipca 2023 r.).
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 100 245,00 zł do 324 953,00 zł. Odrzucono 2 oferty.
- 4
TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Rola zamawiającego | Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania |
| 1.2.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych |
| 1.4) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 093198716 |
| 1.5) | Adres zamawiającego | |
| 1.5.1.) | Ulica | 29 Listopada 7 |
| 1.5.2.) | Miejscowość | Solec Kujawski |
| 1.5.3.) | Kod pocztowy | 86-050 |
| 1.5.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.5.5.) | Kraj | Polska |
| 1.5.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL613 - Bydgosko-toruński |
| 1.5.7.) | Numer telefonu | 523871309 |
| 1.5.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@zsoizsolec.edu |
| 1.5.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://zsoizsolec.edu.pl/ |
| 1.6.) | Adres strony internetowej prowadzonego postępowania | https://platformazakupowa.pl/transakcja/767450 |
| 1.7.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.8.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Ogłoszenie dotyczy | Zamówienia publicznego |
| 2.2.) | Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług | Nie |
| 2.3.) | Nazwa zamówienia albo umowy ramowej | Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania „Budowa sali gimnastycznej przy ZSOiZ w Solcu Kujawskim” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. |
| 2.4.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-638d43e4-f61d-11ed-9355-06954b8c6cb9 |
| 2.5.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00314186 |
| 2.6.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.7.) | Data ogłoszenia | 2023-07-19 |
| 2.8.) | Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań | Tak |
| 2.9.) | Numer planu postępowań w BZP | 2023/BZP 00155335/01/P |
| 2.10.) | Identyfikator pozycji planu postępowań | 1.3.1 Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania „ Budowa Sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego |
| 2.11.) | Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 2.13.) | Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy | Tak |
| 2.14.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00235104 |
Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
Przedmiot zamówienia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Numer referencyjny | ZSOiZ.261.01.43.2023 |
| 4.2.) | Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania | Nie |
| 4.4.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 4.5.1.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiot zamówienia stanowi: Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania „Budowa sali gimnastycznej przy ZSOiZ w Solcu Kujawskim” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem kodów CPV zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. |
| 4.5.3.) | Główny kod CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
| 4.5.4.) | Dodatkowy kod CPV | 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją |
Zakończenie postępowania
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania | Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy |
Oferty
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 6.1.) | Liczba otrzymanych ofert lub wniosków | 6 |
| 6.1.1.) | Liczba otrzymanych ofert wariantowych | 0 |
| 6.1.2.) | Liczba ofert dodatkowych | 0 |
| 6.1.3.) | Liczba otrzymanych od MŚP | 6 |
| 6.1.4.) | Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego | 0 |
| 6.1.5.) | Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG | 0 |
| 6.1.6.) | Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt | 2 |
| 6.1.7.) | Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt | 0 |
| 6.2.) | Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem | 100245,00 PLN |
| 6.3.) | Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem | 324953,00 PLN |
| 6.4.) | Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia | 100245,00 PLN |
| 6.5.) | Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną | Nie |
| 6.6.) | Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową | Nie |
Wykonawca, któremu udzielono zamówienia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 7.1.) | Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia | Nie |
| 7.2.) | Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy | Mikro przedsiębiorca |
| 7.3.) | Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia | |
| 7.3.1) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia | ZENERIS Spółka Akcyjna |
| 7.3.2) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7781443077 |
| 7.3.3) | Ulica | Paderweskiego 8 |
| 7.3.4) | Miejscowość | Poznań |
| 7.3.5) | Kod pocztowy | 61-770 |
| 7.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 7.3.7.) | Kraj | Polska |
| 7.4.) | Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom? | Nie |
Umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 8.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-07-10 |
| 8.2.) | Wartość umowy/umowy ramowej | 100245,00 PLN |
| 8.3.) | Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej | 7 miesiące |
| 8.4.) | Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.