Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
390 176 zł
Umowa zawarta
11 lipca 2023
Okres realizacji
od 29 lipca 2023 do 29 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość- parametry techniczne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat

Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i…”, wybierając ofertę wykonawcy Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 390 176 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 12 lipca 2023
Wartość umowy
390 176 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Beckman Coulter Polska Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 390 175,96 zł (umowę zawarto 11 lipca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 29 lipca 2023 r. do 29 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE

1.3.)Oddział zamawiającego

Zamówienia Publiczne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351564179

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Skarbowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-121

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@dietl.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zp.dietl.krakow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/778767

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-26ac0c48-0905-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00302194

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-07-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00008471/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zakup odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i osadu moczu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00267075

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZP/22/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów biochemicznych i elementów upostaciowanych w moczu na okres 3 lat zgodnie z ZAŁĄCZNIKIEM NR 2 DO SWZ - FORMULARZ CENOWY WRAZ ZE SZCZEGÓŁOWYM OPISEM PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38434000-6 - Analizatory

33124131-2 - Paski odczynnikowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

390175,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

390175,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

390175,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

141507942

7.3.3)Ulica

Al. Jerozolimskie 181 A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-222

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

390175,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-07-29 do 2026-07-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
606 465 zł
Próbka: 168 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
281 801 zł1 287 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 006 172 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
281 801 zł
Mediana
606 465 zł
Górny kwartyl
1 287 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.