Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 829 000 zł
Umowa zawarta
4 lipca 2023
Okres realizacji
do 20 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 2 829 000 zł – 3 974 200 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania wraz z urządzeniem terenu budynku Dworek - etap II

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Golądkowie (Golądkowo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania wraz z urządzeniem terenu budynku Dworek - etap II”, wybierając ofertę wykonawcy P.H.U. Budomur Sp. z o.o. Wartość umowy: 2 829 000 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
2 829 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.H.U. Budomur Sp. z o.o. (Pułtusk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 829 000,00 zł (umowę zawarto 4 lipca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 2 829 000,00 zł do 3 974 200,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail