„Termomodernizacja budynków jednorodzinnych w ramach realizacji programu STOP SMOG - etap IV - PONOWIONY”
Zamawiający Gmina Tuchów (Tuchów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Termomodernizacja budynków jednorodzinnych w ramach realizacji programu STOP SMOG - etap…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7273, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
13 grudnia 2022
Termin ofert: 28 grudnia 2022 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
31 stycznia 2023
4 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 czerwca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 czerwca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 czerwca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 czerwca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
04 lipca 2023
- Wykonanie umowy
04 lipca 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 sierpnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 sierpnia 2023
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA TUCHÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 851661168 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Rynek 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tuchów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-170 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL217 - Tarnowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | um@tuchow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.tuchow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b4890bb8-7a17-11ed-b4ea-f64d350121d2 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00288273 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-07-04 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00493544 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Termomodernizacja budynków jednorodzinnych w ramach realizacji programu STOP SMOG - etap IV - PONOWIONY” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 4 Audyt nr 24. – Lubszowa 16 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych 45211100-0 - Roboty budowlane w zakresie domów 45320000-6 - Roboty izolacyjne 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania 45331110-0 - Instalowanie kotłów |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-01-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 5 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | F.H.U.R.B.COLUS-BUD |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9930400359 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | BREŃ |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 33-140 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 69714,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00073310/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-06-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 69714,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków
(t.j. Dz.U. 2022 poz. 438)
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.