Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
356 337 zł
Umowa zawarta
8 maja 2023
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 356 337 zł – 492 952 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na urządzenia systemu liczony od daty zakończenia podstawowego okresu gwar32%Termin realizacji zamówienia w zakresie zainstalowania i uruchomienia sytemu monitoringu8%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

System monitoringu temperatur i wilgotności w pomieszczeniach i urządzeniach chłodniczych o kontrolowanej temperaturze z infrastrukturą techniczno-sprzętową w siedzibie RCKiK w Rzeszowie oraz w TO.

Zamawiający Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „System monitoringu temperatur i wilgotności w pomieszczeniach i urządzeniach chłodniczych…”, wybierając ofertę wykonawcy Fluodata Sp. z o.o. Wartość umowy: 356 337 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
356 337 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Fluodata Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 356 337,15 zł (umowę zawarto 8 maja 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 356 337,15 zł do 492 952,02 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000291115

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wierzbowa 14

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-310

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@rckk.rzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rckk.rzeszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://rckik-rzeszow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnj

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

System monitoringu temperatur i wilgotności w pomieszczeniach i urządzeniach chłodniczych o kontrolowanej temperaturze z infrastrukturą techniczno-sprzętową w siedzibie RCKiK w Rzeszowie oraz w TO.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-42c0d1cf-3e4d-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00274397

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-06-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00024848/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Wykonanie monitoringu temperatur i wilgotności w pomieszczeniach i urządzeniach chłodniczych o kontrolowanej temperaturze wraz z infrastrukturą techniczno-sprzętową

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00365902/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DTZ.261.13ZP.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja systemu monitoringu temperatur i wilgotności w pomieszczeniach i urządzeniach chłodniczych o kontrolowanej temperaturze wraz z infrastrukturą techniczno-sprzętową oraz usługa serwisu i utrzymania monitoringu.
2. Instalacja monitoringu nastąpi w siedzibie głównej Zamawiającego tj. Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie ul. Wierzbowa 14 oraz w Terenowych Oddziałach tj. Dębica, Jasło, Krosno, Leżajsk, Mielec, Przemyśl, Sanok, Stalowa Wola.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ.
4. Termin realizacji zamówienia :
4.1.zainstalowanie i uruchomienie systemu monitoringu temperatur i wilgotności - 90 dni
kalendarzowych od dnia podpisania umowy ,
4.2. serwis i utrzymanie monitoringu – 36 m-cy od daty uruchomienia systemu monitoringu.

4.5.3.)Główny kod CPV

38126300-7 - Aparatura do obserwacji powierzchniowej temperatury lub wilgotności

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38410000-2 - Przyrządy pomiarowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

356337,15 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

492952,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

356337,15 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fluodata Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272926719

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

356337,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38126300-7Aparatura do obserwacji powierzchni…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →