Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 381 385 zł
Umowa zawarta
6 czerwca 2023
Okres realizacji
do 25 września 2023
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 2 977 764 zł – 4 347 595 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 14% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji10%Doświadczenie personelu kluczowego30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostosowanie budynku szkoły podstawowej nr 221 im. Bronisławy Czarnowskiej do aktualnych warunków ochrony przeciwpożarowej oraz przebudowa, remont i zmiana sposobu użytkowania części budynku szkoły

Zamawiający Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostosowanie budynku szkoły podstawowej nr 221 im. Bronisławy Czarnowskiej do aktualnych…”, wybierając ofertę wykonawcy Piotr Zakrzewski. Wartość umowy: 3 381 385 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
3 381 385 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 kwietnia 2023

    Termin ofert: 2 maja 2023 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 czerwca 2023

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Piotr Zakrzewski (Wysokie Mazowieckie), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 381 385,31 zł (umowę zawarto 6 czerwca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 2 977 763,56 zł do 4 347 595,05 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 września 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000800841

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ogrodowa 42/44

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-876

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.sp221@eduwarszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp221.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0f6ae717-dbae-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostosowanie budynku szkoły podstawowej nr 221 im. Bronisławy Czarnowskiej do aktualnych warunków ochrony przeciwpożarowej oraz przebudowa, remont i zmiana sposobu użytkowania części budynku szkoły

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0f6ae717-dbae-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00274343

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-06-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00176078/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Dostosowanie budynku szkoły podstawowej nr 221 im. Bronisławy Czarnowskiej do aktualnych warunków ochrony przeciwpożarowej oraz przebudowa, remont i zmiana sposobu użytkowania części budynku szkoły

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00179870

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/2023MO

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

3119224,73 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących realizacji zadania pod nazwą: „Dostosowanie budynku szkoły podstawowej nr 221 im. Bronisławy Czarnowskiej do aktualnych warunków ochrony przeciwpożarowej oraz przebudowa, remont i zmiana sposobu użytkowania części budynku szkoły”, w zakresie wynikającym z opisu przedmiotu zamówienia.
UWAGA:
Zakres przedmiotu zamówienia objęty jest dwoma decyzjami pozwolenie na budowę. Decyzje zostały uzyskane w oparciu o dwie odrębne dokumentacje projektowe.
Zakres przedmiotowego zamówienia obejmuje wykonanie robót przewidzianych w obu dokumentacjach projektowych, które stanowią Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ oraz przedmiaru i rysunków.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2977763,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4347595,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3381385,31 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piotr Zakrzewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

723-130-2756

7.3.3)Ulica

ul. Armii Krajowej 2 lok. 26

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3381385,31 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-09-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 381 385 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Piotr Zakrzewski (Wysokie Mazowieckie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.