Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
286 406 zł
Umowa zawarta
19 czerwca 2023
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 286 406 zł – 888 183 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Projektanta branży drogowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dok. projekt. dla zadań pn.: A – Budowa chodników i zatok autobusowych przy DK35 w m. Szczepanów B – Budowa chodników przy DK35 w m. Wojnarowice Oraz pełnienie nadzoru autorskiego

Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dok. projekt. dla zadań pn.: A – Budowa chodników i zatok autobusowych przy…”, wybierając ofertę wykonawcy Piotr Szymański Zakład Projektowo-Budowlany P.S. Projekt. Wartość umowy: 286 406 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i AutostradWrocław, Dolnośląskieopublikowano 20 czerwca 2023
Wartość umowy
286 406 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 marca 2023

    Termin ofert: 29 marca 2023 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 czerwca 2023

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Piotr Szymański Zakład Projektowo-Budowlany P.S. Projekt (Szczawno-Zdrój), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 286 405,50 zł (umowę zawarto 19 czerwca 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 286 405,50 zł do 888 183,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

1.3.)Oddział zamawiającego

Oddział we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 017511575

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Powstańców Ślaskich 186

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

53-139

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

apelc@gddkia.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gddkia.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarządzanie drogami krajowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dok. projekt. dla zadań pn.:
A – Budowa chodników i zatok autobusowych przy DK35 w m. Szczepanów
B – Budowa chodników przy DK35 w m. Wojnarowice
Oraz pełnienie nadzoru autorskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-55d23f4b-c308-11ed-8261-62cbbe4d0ca4

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00267160

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-06-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00130518/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.3 Opracowanie Dok. proj. oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn

"Budowa chodników i zatok autobusowych przy DK35 w m.Szczepanów" oraz "Budowa chodników przy DK35 w m. Wojnarowice"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00139406

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

O/WR.D-3.2411.19.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

200506,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ze względu na ograniczoną liczbą znaków w sek. II.2.3) Nazwa zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowych dla zadań pn.:
Zadanie A – Budowa chodników i zatok autobusowych przy DK35 w miejscowości Szczepanów
Zadanie B – Budowa chodników przy DK35 w miejscowości Wojnarowice
Oraz pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie Projektów Budowlanych, Projektów Wykonawczych oraz pełnienie nadzoru autorskiego na czas realizacji robót budowlanych dla w/w zadań. Zadanie A obejmuje budowę chodników i zatok autobusowych na odcinku od około km 56+150 do około km 56+400. Zadanie B obejmuje budowę chodników na odcinku od około km 66+218 do około km 66+360.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

286405,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

888183,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

286405,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piotr Szymański Zakład Projektowo-Budowlany P.S. Projekt

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

886 103 13 77

7.3.4)Miejscowość

Szczawno-Zdrój

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Opracowania geodezyjne, geotechniczne, środowiskowe, branż towarzyszących

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-06-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

286405,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
226 571 zł
Próbka: 246 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
140 077 zł388 862 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 785 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
140 077 zł
Mediana
226 571 zł
Górny kwartyl
388 862 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 286 406 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Piotr Szymański Zakład Projektowo-Budowlany P.S. Projekt (Szczawno-Zdrój). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.