ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługi konfekcjonowania, doręczania oraz przyjmowania (odbierania) zwrotów przesyłek, zawierających czasopisma Wojskowego Instytutu Wydawniczego w Warszawie

Zamawiający Wojskowy Instytut Wydawniczy w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Usługi konfekcjonowania, doręczania oraz przyjmowania (odbierania) zwrotów przesyłek,…”. Termin składania ofert minął 23 czerwca 2023, 10:00. Planowany budżet: 493 200 zł. Wadium: 641 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wojskowy Instytut Wydawniczy w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 7 czerwca 2023
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
493 200 zł
Wadium
641 zł
Termin składania ofert
23 czerwca 2023, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,5 oferta
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena50%Wskaźnik cen10%Termin doręczania przesyłek VIP do adresatów w Warszawie10%Termin doręczania przesyłek do adresatów krajowych30%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    07 czerwca 2023

    Termin ofert: 23 czerwca 2023 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    31 lipca 2023

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 50%, Wskaźnik cen 10%, Termin doręczania przesyłek VIP do adresatów w Warszawie 10%, Termin doręczania przesyłek do adresatów krajowych 30%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługi konfekcjonowania, doręczania oraz przyjmowania (odbierania) zwrotów przesyłek, zawierających czasopisma Wojskowego Instytutu Wydawniczego w Warszawie.

  • 3

    RyzykoWadium: 641,00 zł.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 493 200,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail