Budowa kolumbarium przy ulicy Leśnej w Bartoszycach
Zamawiający Gmina Miejska Bartoszyce (Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa kolumbarium przy ulicy Leśnej w Bartoszycach”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 512 602 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2890, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
07 lutego 2022
Termin ofert: 22 lutego 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
08 marca 2022
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
31 maja 2023
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 510743485 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Boh. Monte Cassino 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bartoszyce |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 11-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL622 - Olsztyński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 897629804 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 897629805 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowieniapubliczne@um.bartoszyce.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://bip.bartoszyce.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-48292893-880a-11ec-9bc1-c2db95d08897 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00240203 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-05-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00049220/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa kolumbarium przy ulicy Leśnej w Bartoszycach |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem niniejszego zamówienia jest ,,Budowa kolumbarium przy ulicy Leśnej w Bartoszycach” w ramach rozbudowy cmentarza komunalnego w Bartoszycach. Zakres obejmuje wykonanie rozbudowy cmentarza komunalnego polegającej na budowie kolumbarium, oznaczonego jako K4 wraz z ciągiem pieszym oraz schodami terenowymi. Przewidziano budowę kolumbarium zintegrowanego z murami oporowymi żelbetowymi. Wysokość kolumbariów wynosi ok. 115- 180cm. ponad poziom gruntu, dzięki temu zapewniona będzie niezbędna balustrada zapewniająca bezpieczeństwo użytkowania. Nisze zlokalizowane będą dwustronnie. Od strony wyższego gruntu zlokalizowany dwa lub trzy poziomy nisz na urny. Konstrukcja nisz na urny żelbetowa, prefabrykowana, umożliwiająca łatwe i powtarzalne zestawianie zespołów kolumbariów w zależności od potrzeb i ukształtowania terenu; Zamknięcie komór urnowych płytą granitową gr. 3cm mocowanej na śruby i dodatkowo na klej; od strony widocznej przewidziano wykończenie z cegły licowej klinkierowej szarej lub jasno szarej. Przykrycie ściany kolumbariów płytą granitową ze spadkiem. Część podziemna zabezpieczona hydroizolacją - pasta bitumiczna gr. 4mm. zabezpieczoną od zewnątrz przed uszkodzeniem folią kubełkową z warstwą poślizgową |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45262311-4 - Betonowanie konstrukcji |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-03-08 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2022-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Usługi remontowo-budowlane ANETA Aneta Kaliczyńska |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7431802481 |
| 4.3.3.) | Ulica | Krótka 5/3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Bartoszyce |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 11-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 426510,04 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00078498/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-04-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Przedłużenie terminu realizacji umowy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | W związku z wnioskiem wykonawcy przedłużony został termin realizacji zadania do 30.04.2023r. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 426510,04 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).