ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont bieżący dróg powiatowych masą bitumiczną na gorąco

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) prowadził postępowanie „Remont bieżący dróg powiatowych masą bitumiczną na gorąco”. Termin składania ofert minął 13 czerwca 2023, 10:00. Planowany budżet: 373 800 zł. Wadium: 641 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiatowy Zarząd DrógGrudziądz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 29 maja 2023
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
373 800 zł
Wadium
641 zł
Termin składania ofert
13 czerwca 2023, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Remont bieżący dróg powiatowych masą bitumiczną na gorąco.

  • 3

    RyzykoWadium: 641,00 zł.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 373 800,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail