Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
65 578 zł
Umowa zawarta
17 maja 2023
Okres realizacji
do 31 maja 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zmieszanych, segregowanych i innych z terenu Zakładu Kynologii Policyjnej CSP zlokalizowanego w Sułkowicach

Zamawiający Centrum Szkolenia Policji w Legionowie (Legionowo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych…”, wybierając ofertę wykonawcy JARPER SP. Z O. O. Wartość umowy: 65 578 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
65 578 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JARPER SP. Z O. O. (Wólka Kosowska), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 65 577,60 zł (umowę zawarto 17 maja 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 maja 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail