ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Udział Partnera Informacyjno-Promocyjnego do testowania rozwiązań modelowych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewętrznych i Administracji w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) prowadził postępowanie „Udział Partnera Informacyjno-Promocyjnego do testowania rozwiązań modelowych”. Termin składania ofert minął 25 maja 2023, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
25 maja 2023, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena50%Termin realizacji50%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    17 maja 2023

    Termin ofert: 25 maja 2023 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    19 czerwca 2023

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 50%, Termin realizacji 50%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Udział Partnera Informacyjno-Promocyjnego do testowania rozwiązań modelowych.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewętrznych i Administracji w Rzeszowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690028840

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krakowska 16

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-111

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zaopatrz@szpitalmsw.rzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalmsw.rzeszow.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Udział Partnera Informacyjno-Promocyjnego do testowania rozwiązań modelowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-567ca5be-f494-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00220507

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-05-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00086483/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Udział Partnera Informacyjno-Promocyjnego w testowaniu rozwiązań modelowych

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-567ca5be-f494-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

X. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ, PRZY UŻYCIU KTÓRYCH ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE KOMUNIKOWAŁ SIĘ Z WYKONAWCAMI, ORAZ INFORMACJE O WYMAGANIACH TECHNICZNYCH I ORGANIZACYJNYCH SPORZĄDZANIA, WYSYŁANIA I ODBIERANIA KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Szczegóły w Rozdziale XXV do SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Szczegóły w Rozdziale XXV do SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

Z/ZZP.2375.9.23

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest udział Partnera Informacyjno-Promocyjnego do testowania rozwiązań modelowych w ramach Projektu pn. „Telemonitoring pacjentów z niewydolnością serca. Projekt pilotażowy modelu telemedycznego w kardiologii” finansowanego z programu Mechanizmu Finansowego Norweskiego pn. „Zdrowie”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ będący integralną częścią niniejszej specyfikacji.

4.2.6.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

50

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin realizacji

4.3.6.)Waga

50

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

2. O udzielenie niniejszego zamówienia publicznego ubiegać się mogą Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu opisane w niniejszym dziale.
3. Zamawiający stwierdzi, iż Wykonawca spełnił warunki udziału w postępowaniu w zakresie:
a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
 Zamawiający nie precyzuje warunku w tym zakresie.
b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów.
O zamówienie może ubiegać się Wykonawca posiadający status podmiotu leczniczego w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej w zakresie promocji zdrowia lub realizacji zadań dydaktycznych i badawczych w powiązaniu z udzielaniem świadczeń zdrowotnych i promocją zdrowia. W celu potwierdzenia warunku Wykonawca dostarczy kopię Księgi rejestrowej podmiotu leczniczego. Zamawiający oceni spełnienie powyższych warunków na podstawie złożonej kopii Księgi Rejestrowej podmiotu leczniczego.

W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, jeden z Wykonawców musi posiadać uprawnienia do wykonywania działalności leczniczej.
c) zdolności technicznej lub zawodowej, jeżeli wykaże że:
1. Świadczył, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej 10 usług przeprowadzenia eventów medycznych zapewniających przeprowadzanie podstawowych badań diagnostycznych z obszaru kardiologii, w ramach których przebadał co najmniej 500 osób.

W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wyżej wymieniony warunek musi spełniać, co najmniej 1 Wykonawca.
2. Dysponuje lub będzie dysponował na potrzeby realizacji zamówienia osobami przeznaczonymi do realizacji zamówienia spełniającymi poniższe wymagania:
 Kierownikiem Projektu (1 osoba), który:
 brał udział w roli kierownika projektu obejmującego uruchomienie przeprowadzenia eventów medycznych zapewniających przeprowadzanie podstawowych badań diagnostycznych z obszaru kardiologii dla co najmniej 100 osób, w ostatnich 3 latach przed upływem terminu składania ofert w tym postępowaniu oraz,
 Koordynatora eventu medycznego(1 osoba);
 Specjalistą ds. szkoleń pacjentów (1 osoba);
 Lekarzem specjalistą kardiologii (1 osoba);
 Ratownikiem medycznym/pielęgniarką (1 osoba);
 Pracownikiem obsługi technicznej eventu medycznego (1 osoba);
 Administratorem systemów informatycznych (1 osoba);
 Grafikiem komputerowym (1 osoba);
 Web developerem/Web designerem (1 osoba);
 Content writerem (1 osoba);
 Content creatorem (1 osoba);

UWAGA:
Zamawiający nie dopuszcza możliwości pełnienia przez jedną osobę więcej niż jednej funkcji spośród.

W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wyżej wymienione warunki musi spełniać 1 Wykonawca lub Wykonawcy mogą spełniać go wspólnie.


d) w zakresie sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
 O zamówienie może ubiegać się Wykonawca, który nie zalega w podatkach i składkach na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne. W celu potwierdzenia warunku Wykonawca dostarczy zaświadczeń o niezaleganiu wydanych prze później niż 3 miesiące przed dniem złożenia oferty.
 O zamówienie może ubiegać się Wykonawca, który posiada obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej i posiadania mienia (odpowiedzialność deliktowa i kontraktowa) na sumę co najmniej 2 000 000 zł. W celu potwierdzenia warunku Wykonawca dostarczy kopie polis.
 W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wyżej wymieniony warunek musi spełniać każdy z Wykonawców.

4. W przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, warunki określone w pkt 3 będą oceniane łącznie dla wszystkich Wykonawców.
5. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają zakres przedmiotu zamówienia, do realizacji którego te zdolności są wymagane.
6. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych.
7. Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów.
8. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, którego wzór stanowi Załącznik nr 11 do SWZ, potwierdza, że stosunek łączący Wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa w szczególności:
a. zakres dostępnych Wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby,
b. sposób i okres udostępnienia Wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia,
c. czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego Wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje zakres przedmiotu zamówienia, których wskazane zdolności dotyczą.
9. Zamawiający ocenia, czy udostępniane Wykonawcy przez podmioty udostępniające zasoby zdolności techniczne lub zawodowe lub ich sytuacja finansowa lub ekonomiczna, pozwalają na wykazanie przez Wykonawcę spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie sytuacji ekonomicznej lub finansowej oraz zdolności technicznej lub zawodowej, a także bada, czy nie zachodzą wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, które zostały przewidziane względem Wykonawcy.
10. Jeżeli zdolności techniczne lub zawodowe, sytuacja ekonomiczna lub finansowa podmiotu udostępniającego zasoby nie potwierdzają spełniania przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu lub zachodzą wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, Zamawiający zażąda, aby Wykonawca w określonym terminie zastąpił ten podmiot innym podmiotem lub podmiotami albo wykazał, że samodzielnie spełnia warunki udziału w postępowaniu.
Wykonawca nie może, po upływie terminu składania ofert, powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, stanowiące wstępne potwierdzenie, że Wykonawca na dzień składania ofert:
1) nie podlega wykluczeniu,
2) spełnia warunki udziału w postępowaniu.
2. Wzór oświadczenia, o którym mowa w ust. 1 powyżej stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji
o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
2) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2019 r. poz. 369), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej, niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 4.
3) Wykazu usług (wzór stanowi Załącznik nr 5 do SWZ) wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy;
4) Wykazu osób (wzór stanowi Załącznik nr 6 do SWZ), skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami
5)Wykonawca posiadający status podmiotu leczniczego w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej w zakresie promocji zdrowia lub realizacji zadań dydaktycznych i badawczych w powiązaniu z udzielaniem świadczeń zdrowotnych i promocją zdrowia. W celu potwierdzenia warunku Wykonawca dostarczy kopię Księgi rejestrowej podmiotu leczniczego. Zamawiający oceni spełnienie powyższych warunków na podstawie złożonej kopii Księgi Rejestrowej podmiotu leczniczego.
6) Zaświadczenie o niezaleganiu wydanych nie później niż 3 miesiące przed dniem złożenia oferty w podatkach i składkach na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
7) Kopie polis na obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej i posiadania mienia (odpowiedzialność deliktowa i kontraktowa) na sumę co najmniej 2 000 000 zł.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji
o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
2) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2019 r. poz. 369), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej, niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 4.
3) Wykazu usług (wzór stanowi Załącznik nr 5 do SWZ) wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy;
4) Wykazu osób (wzór stanowi Załącznik nr 6 do SWZ), skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami
5)Wykonawca posiadający status podmiotu leczniczego w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej w zakresie promocji zdrowia lub realizacji zadań dydaktycznych i badawczych w powiązaniu z udzielaniem świadczeń zdrowotnych i promocją zdrowia. W celu potwierdzenia warunku Wykonawca dostarczy kopię Księgi rejestrowej podmiotu leczniczego. Zamawiający oceni spełnienie powyższych warunków na podstawie złożonej kopii Księgi Rejestrowej podmiotu leczniczego.
6) Zaświadczenie o niezaleganiu wydanych nie później niż 3 miesiące przed dniem złożenia oferty w podatkach i składkach na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
7) Kopie polis na obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej i posiadania mienia (odpowiedzialność deliktowa i kontraktowa) na sumę co najmniej 2 000 000 zł.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

1.Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 10
2. Formularz ofertowy - Załącznik nr 1
3. Formularz cenowy - Załącznik nr 2
4 .W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, tj. oświadczenia, z którego wynika, jaki zakres przedmiotu zamówienia wykonają poszczególni Wykonawcy – wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ
5.Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 7
6. Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby Załącznik nr 8
7.Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, jeżeli ofertę składa pełnomocnik

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, jeden z Wykonawców musi posiadać uprawnienia do wykonywania działalności leczniczej.
c) zdolności technicznej lub zawodowej, jeżeli wykaże że:
1. Świadczył, w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, co najmniej 10 usług przeprowadzenia eventów medycznych zapewniających przeprowadzanie podstawowych badań diagnostycznych z obszaru kardiologii, w ramach których przebadał co najmniej 500 osób.

W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wyżej wymieniony warunek musi spełniać, co najmniej 1 Wykonawca.
2. Dysponuje lub będzie dysponował na potrzeby realizacji zamówienia osobami przeznaczonymi do realizacji zamówienia spełniającymi poniższe wymagania:
 Kierownikiem Projektu (1 osoba), który:
 brał udział w roli kierownika projektu obejmującego uruchomienie przeprowadzenia eventów medycznych zapewniających przeprowadzanie podstawowych badań diagnostycznych z obszaru kardiologii dla co najmniej 100 osób, w ostatnich 3 latach przed upływem terminu składania ofert w tym postępowaniu oraz,
 Koordynatora eventu medycznego(1 osoba);
 Specjalistą ds. szkoleń pacjentów (1 osoba);
 Lekarzem specjalistą kardiologii (1 osoba);
 Ratownikiem medycznym/pielęgniarką (1 osoba);
 Pracownikiem obsługi technicznej eventu medycznego (1 osoba);
 Administratorem systemów informatycznych (1 osoba);
 Grafikiem komputerowym (1 osoba);
 Web developerem/Web designerem (1 osoba);
 Content writerem (1 osoba);
 Content creatorem (1 osoba);

UWAGA:
Zamawiający nie dopuszcza możliwości pełnienia przez jedną osobę więcej niż jednej funkcji spośród.

W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wyżej wymienione warunki musi spełniać 1 Wykonawca lub Wykonawcy mogą spełniać go wspólnie.


d) w zakresie sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
 O zamówienie może ubiegać się Wykonawca, który nie zalega w podatkach i składkach na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne. W celu potwierdzenia warunku Wykonawca dostarczy zaświadczeń o niezaleganiu wydanych prze później niż 3 miesiące przed dniem złożenia oferty.
 O zamówienie może ubiegać się Wykonawca, który posiada obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej i posiadania mienia (odpowiedzialność deliktowa i kontraktowa) na sumę co najmniej 2 000 000 zł. W celu potwierdzenia warunku Wykonawca dostarczy kopie polis.
 W przypadku składania oferty przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wyżej wymieniony warunek musi spełniać każdy z Wykonawców.

4. W przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, warunki określone w pkt 3 będą oceniane łącznie dla wszystkich Wykonawców.
5. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają zakres przedmiotu zamówienia, do realizacji którego te zdolności są wymagane.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Istotne postanowienia umowy zawiera wzór umowy stanowiący Załącznik nr 11 do niniejszej SWZ. W jej treści podano wszelkie istotne dla Zamawiającego warunki realizacji zamówienia.
2.Zmiana niniejszej umowy jest możliwa:
1) zmiany terminu dostawy z przyczyn niezależnych od Wykonawcy,
2) ustawowej zmiany stawki podatku VAT.
3.Zmiana niniejszej umowy jest możliwa:
1) gdy ulegnie zmianie stan prawny w zakresie dotyczącym realizowanej umowy, który spowoduje konieczność zmiany sposobu wykonania zamówienia przez Wykonawcę;
2) wystąpią przeszkody o charakterze obiektywnym (zdarzenia nadzwyczajne, zewnętrzne i niemożliwe do zapobieżenia, w tym mieszczące się w zakresie pojęciowym tzw. „siły wyższej”) np. pogoda uniemożliwiająca wykonanie umowy, inne zdarzenia niezawinione przez żadną ze stron umowy. Strony mają prawo do skorygowania uzgodnionych zobowiązań i przesunąć termin realizacji maksymalnie o czas trwania przeszkody. Strony zobowiązują się do natychmiastowego poinformowania się nawzajem o wystąpieniu ww. przeszkód;
3) w innych przypadkach, uzasadnionych interesem Zamawiającego, przy czym zmiana wymaga zgody Zamawiającego.
4.Zmiana niniejszej umowy wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2023-05-25 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2023-05-25 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2023-06-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 25.05.2023, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewętrznych i Administracji w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79342200-5 (Usługi w zakresie promocji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.