Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa fabrycznie nowego pojazdu 9-osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby gminy Czemierniki

Zamawiający Gmina Czemierniki (Czemierniki, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa fabrycznie nowego pojazdu 9-osobowego przystosowanego do przewozu osób…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina CzemiernikiCzemierniki, Lubelskie (powiat Radzyński →)opublikowano 12 maja 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 175 000 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA CZEMIERNIKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237486

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Zamkowa 9

1.4.2.)Miejscowość

Czemierniki

1.4.3.)Kod pocztowy

21-306

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.4.7.)Numer telefonu

+48833513003

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@czemierniki.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://czemierniki.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3bde2e9f-a2cf-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00214355

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-05-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00078708

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa fabrycznie nowego pojazdu 9-osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby gminy Czemierniki

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego, 9-osobowego (8+1) samochodu przystosowanego do przewozu jednej osoby na wózku inwalidzkim. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć samochód na własny koszt i ryzyko do miejsca wskazanego przez Zamawiającego tj :na adres ul. Zamkowa 9, 21-306 Czemierniki oraz do jego rozładunku.
1) Wymagania ogólne dla pojazdu:
- samochód fabrycznie nowy (rok produkcji 2022 lub 2023),
- typ pojazdu: VAN/BUS osobowy (wymagane uprawnienia do prowadzenia pojazdu: kategoria prawa jazdy B),
- ilość miejsc siedzących : fabrycznie przystosowany do przewozu 9 osób (8 pasażerów + kierowca, w układzie 3 rzędy siedzeń po 3 miejsca).
2) wymagania formalne
- pojazd musi spełniać warunki techniczne określone w obowiązujących w Polsce przepisach prawnych dla samochodów poruszających się po drogach publicznych oraz warunki określone w przepisach prawnych dla Unii Europejskiej. Dostarczony samochód musi posiadać świadectwo homologacji i wymagane dokumenty umożliwiające rejestrację pojazdu.
- pojazd musi mieć wykonany przez Wykonawcę i na jego koszt przegląd zerowy, co musi być potwierdzone w książce gwarancyjnej pojazdu.
- Wykonawca zobowiązany będzie na żądanie Zamawiającego udokumentować spełnienie przez oferowany pojazd wymagań technicznych określonych przez Zamawiającego w załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
- wymagania Zamawiającego w zakresie przedmiotu zamówienia należy potraktować jako wymagania minimalne, chyba, że Zamawiający wskazał górną i dolną granicę danego parametru. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w: Załączniku Nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-02-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-05-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"AUTO PODLASIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 710508170

4.3.3.)Ulica

Terespolska 14

4.3.4.)Miejscowość

Siedlce

4.3.5.)Kod pocztowy

08-110

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

192500,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00108589/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-05-08

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

192500 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34115200-8Pojazdy silnikowe do transportu mni…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
175 000 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 220 zł192 738 zł
Rozstęp międzykwartylowy
26 518 zł
Źródło próbki
CPV 34115200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 220 zł
Mediana
175 000 zł
Górny kwartyl
192 738 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czemierniki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czemierniki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34115200-8 (Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.