Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
162 150 zł
Umowa zawarta
13 kwietnia 2023
Okres realizacji
od 14 kwietnia 2023 do 15 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie szkoły w prowadzeniu kursów prawa jazdy w kategorii B40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

KURS PRAWA JAZDY KATEGORII B DLA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH W KIELCACH

Zamawiający Zespół Szkół Mechanicznych w Kielcach (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „KURS PRAWA JAZDY KATEGORII B DLA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH W KIELCACH”, wybierając ofertę wykonawcy Szkoła Jazdy Andrzej Chudy. Wartość umowy: 162 150 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zespół Szkół Mechanicznych w KielcachKielce, Świętokrzyskieopublikowano 9 maja 2023
Wartość umowy
162 150 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Szkoła Jazdy Andrzej Chudy (Kielce).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 162 150,00 zł (umowę zawarto 13 kwietnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 14 kwietnia 2023 r. do 15 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail