Kursy i szkolenia dla uczniów/uczennic oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych
Zamawiający Zespół Szkół Technicznych (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kursy i szkolenia dla uczniów/uczennic oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 84 422 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=267, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
13 wpisów- Ogłoszenie
29 sierpnia 2022
Termin ofert: 15 września 2022 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
27 grudnia 2022
4 oferty4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
11 stycznia 2023
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
11 stycznia 2023
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 lutego 2023
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 maja 2023
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 maja 2023
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 maja 2023
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 maja 2023
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
08 maja 2023
1 wykonawca - Wykonanie umowy
08 maja 2023
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 lipca 2023
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 września 2023
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000184069 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Alfonsa Hoffmanna 1-7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Grudziądz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 86-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL616 - Grudziądzki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zst@grudziadz.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://zst.grudziadz.com.pl/nowa/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-4c2dd388-2772-11ed-b8b2-9a321cc30829 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00204617 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-05-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Przedmiotowe zadanie współfinansowane jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 10 Innowacyjna edukacja Działania 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe, Poddziałania 10.2.3 Kształcenie zawodowe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Kursy i szkolenia dla uczniów/uczennic oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-11-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 70 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | EDUKATOR Kursy i szkolenia Ewa Kotowska-Wyrwas |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Grudziądz |
| 4.3.6.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 7500,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00515684/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-01-03 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 7500,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.