Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa energii cieplnej do budynków położonych w Lubinie przy al. Komisji Edukacji Narodowej nr 6, nr 6a, nr 6a/1, nr 6a/2, nr 6a/3, nr 17b

Zamawiający Powiat Lubiński (Lubin, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa energii cieplnej do budynków położonych w Lubinie przy al. Komisji Edukacji…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat LubińskiLubin, Dolnośląskie (powiat Lubiński →)opublikowano 26 kwietnia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 480 479 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT LUBIŃSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647222

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Jana Kilińskiego 12B

1.4.2.)Miejscowość

Lubin

1.4.3.)Kod pocztowy

59-300

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@powiat-lubin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

powiat-lubin.bip.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-14fd8758-791b-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00193869

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-04-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00025498/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa energii cieplnej do budynków położonych w Lubinie przy al. Komisji Edukacji Narodowej nr 6, nr 6a, nr 6a/1, nr 6a/2, nr 6a/3, nr 17b

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej do budynków położonych w Lubinie przy al. Komisji Edukacji Narodowej nr 6, nr 6a, nr 6a/1, nr 6a/2, nr 6a/3, nr 17b”.

3.9.)Główny kod CPV

09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-02-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-01-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Legnicy S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 691-02-01-247

4.3.3.)Ulica

ul. Poznańska 48

4.3.4.)Miejscowość

Legnica

4.3.5.)Kod pocztowy

59-220

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

470385,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00067040/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-01-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

423444,39 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09300000-2Energia elektryczna, cieplna, słone…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 480 479 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
543 495 zł16 589 966 zł
Rozstęp międzykwartylowy
16 046 471 zł
Źródło próbki
CPV 09300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
543 495 zł
Mediana
1 480 479 zł
Górny kwartyl
16 589 966 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Lubiński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09300000-2 (Energia elektryczna. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.