Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
1 230 239 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Budowa budynku gospodarczo-magazynowego Zakres robót części 1 obejmuje: - przygotowanie terenu – roboty ziemne, - budowę wolnostojącego budynku gospodarczo-magazynowego na sprzęt rekreacyjno-sportowy
    Wartość umowy
    795 978 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Budowa linarium Zakres robót części 2 obejmuje: - przygotowanie terenu – roboty ziemne, - dostawa i montaż urządzenia na terenie aktywności fizycznej (tj.: linarium)
    Inter System A.Pawłowski, M.Soroka Sp. K.· Szczecin
    Wartość umowy
    381 374 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Budowa altan Zakres robót części 3 obejmuje: - przygotowanie terenu – roboty ziemne, - budowę wiat (altanek) – 2 szt
    "TOLIMA" S.C.· Głogów
    Wartość umowy
    52 886 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowa gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego w m. Obiszów – teren aktywności fizycznej wraz z budową budynku gospodarczo-magazynowego

Zamawiający Gmina Grębocice (Grębocice, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego w m. Obiszów – teren aktywności fizycznej…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 1 230 239 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina GrębociceGrębocice, Dolnośląskie (powiat Polkowicki →)opublikowano 21 kwietnia 2023
Łączna wartość umów
1 230 239 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Radoxim Sp. z o.o. (część 1); Inter System A.Pawłowski, M.Soroka Sp. K. (część 2); "TOLIMA" S.C. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 1 230 238,81 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Grębocice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647601

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Głogowska 3

1.5.2.)Miejscowość

Grębocice

1.5.3.)Kod pocztowy

59-150

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@grebocice.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.grebocice.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10d4087a-a2f2-11ed-9236-36fed59ea7dd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego w m. Obiszów – teren aktywności fizycznej wraz z budową budynku gospodarczo-magazynowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-10d4087a-a2f2-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00186699

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-04-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00036721/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Zagospodarowanie terenu sportowo-rekreacyjnego w m. Obiszów - teren aktywności fizycznej wraz z budową budynku gospodarczo-magazynowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00082082

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.3.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

959817,25 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45000000-7 - Roboty budowlane

45213000-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy domów handlowych, magazynów i obiektów budowlanych przemysłowych, obiektów budowlanych związanych z transportem

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45262300-4 - Betonowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

4.5.5.)Wartość części

589212,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

299956,98 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45000000-7 - Roboty budowlane

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

4.5.5.)Wartość części

70647,82 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

795978,26 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1825381,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

795978,26 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Radoxim Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020341240

7.3.3)Ulica

Wspólna 12A

7.3.4)Miejscowość

Grębocice

7.3.5)Kod pocztowy

59-150

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Dostawa i montaż konstrukcji stalowej wraz z obudową budynku gospodarczo-magazynowego - Konspaw S.C. Przemysław Nikolin, Łukasz Gniewosz, Osowa Sień 85A, 67-400 Wschowa

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

795978,26 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

380 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

381374,42 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

381374,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

381374,42 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Inter System A.Pawłowski, M.Soroka Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 320529879

7.3.3)Ulica

Zana 6

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-161

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

381374,42 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

380 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52886,13 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

135300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52886,13 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"TOLIMA" S.C.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390052440

7.3.3)Ulica

ul. Wiosenna 6

7.3.4)Miejscowość

Głogów

7.3.5)Kod pocztowy

67-200

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52886,13 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

380 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45223000-6Roboty budowlane w zakresie konstru…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
396 701 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
268 744 zł1 056 911 zł
Rozstęp międzykwartylowy
788 167 zł
Źródło próbki
CPV 45223· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
268 744 zł
Mediana
396 701 zł
Górny kwartyl
1 056 911 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grębocice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grębocice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 230 239 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45223000-6 (Roboty budowlane w zakresie konstrukcji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Radoxim Sp. z o.o. (Grębocice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.