Sukcesywna dostawa pomocniczych materiałów laboratoryjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rzeszowie
Zamawiający Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa pomocniczych materiałów laboratoryjnych dla Wojewódzkiej Stacji…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=230, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie
24 marca 2022
Termin ofert: 1 kwietnia 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
11 sierpnia 2022
1 oferta7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
07 kwietnia 2023
- Wykonanie umowy
07 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 kwietnia 2023
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W RZESZOWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000291641 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | WIERZBOWA 16 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 35-959 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@wsse.rzeszow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gov.pl/web/wsse-rzeszow |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-a3b81eba-aa79-11ec-80f8-1ad70aec7fa4 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00169640 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-04-07 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00097084/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa pomocniczych materiałów laboratoryjnych dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rzeszowie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pakiet nr 4 Tipsy, kuwety, probówki PCR |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych 33192500-7 - Probówki |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-04-26 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2022-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Eppendorf Poland Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 7010276552 |
| 4.3.3.) | Ulica | Al. Jerozolimskie |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 02-486 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 72669,64 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00301466/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-11-09 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 71247,51 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →