Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 498 397 zł
Umowa zawarta
5 kwietnia 2023
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 498 397 zł – 2 638 955 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej w Starym Folwarku

Zamawiający Gmina Miedzichowo (Dziećmierowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej w Starym Folwarku”, wybierając ofertę wykonawcy Całus Sp. z o.o. Sp. K. Wartość umowy: 1 498 397 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina MiedzichowoDziećmierowo, Wielkopolskie (powiat Poznański →)opublikowano 5 kwietnia 2023
Wartość umowy
1 498 397 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Całus Sp. z o.o. Sp. K. (Nowy Tomyśl), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 498 396,59 zł (umowę zawarto 5 kwietnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 498 396,59 zł do 2 638 955,02 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miedzichowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210967053

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poznańska

1.5.2.)Miejscowość

Dziećmierowo

1.5.3.)Kod pocztowy

64-361

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug-miedzichowo@post.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.miedzichowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://przetargi.miedzichowo.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi gminnej w Starym Folwarku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d264f653-b418-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00166195

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-04-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00011918/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowa drogi gminnej w Starym Folwarku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00109093

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.2.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w Starym Folwarku. Przebudowa projektowana jest na łącznej długości 914 m (odcinek A-B na długość 603 c, na odcinku C-D na długość 311 m).
2. Zakres zadania obejmuje m. in.:
- roboty geodezyjne;
- roboty przygotowawcze, zabezpieczenie budowy, oznakowanie tymczasowe, itp.;
- roboty rozbiórkowe, załadunek, transport;
- roboty ziemne, załadunek, koryto, rowki, itp.;
- wykonanie/wymiana/regulacja wysokościowa innych elementów budowlanych;
- profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne;
- montaż elementów betonowych, żelbetowych, itp.;
- wykonanie podsypek, podbudów, warstw konstrukcyjnych i nawierzchni ścieralnych;
- wykonanie regulacji wysokościowej zaworów, studni, słupków i innych elementów tego wymagających, itp.;
- wykonanie/odtworzenie oznakowania stałego;
- wykonanie/odtworzenie terenów przeznaczonych pod zieleń, pobocza, itp.;
- roboty wykończeniowe, uporządkowanie terenu.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1498396,59 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2638955,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1498396,59 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Całus Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7881994581

7.3.3)Ulica

Boruja Nowa 47B

7.3.4)Miejscowość

Nowy Tomyśl

7.3.5)Kod pocztowy

64-300

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-04-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1498396,59 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miedzichowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dziećmierowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 498 397 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Całus Sp. z o.o. Sp. K. (Nowy Tomyśl). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.