Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie zabudowy meblowej do pracowni gastronomicznej, obsługi konsumenta oraz warsztatu gastronomicznego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie

Zamawiający Powiat Zielonogórski (Zielona Góra, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie zabudowy meblowej do pracowni gastronomicznej, obsługi konsumenta oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat ZielonogórskiZielona Góra, Lubuskieopublikowano 24 marca 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 195 122 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT ZIELONOGÓRSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770149

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Podgórna 5

1.4.2.)Miejscowość

Zielona Góra

1.4.3.)Kod pocztowy

65-057

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@powiat-zielonogorski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.powiat-zielonogorski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1d01b427-7c67-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00149576

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-03-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00498023

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Zielonogórskim

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie zabudowy meblowej do pracowni gastronomicznej, obsługi konsumenta oraz warsztatu gastronomicznego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Wykonanie zabudowy meblowej do pracowni gastronomicznej, obsługi konsumenta oraz warsztatu gastronomicznego w Centrum kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji zawiera załącznik nr 4 oraz 5

3.9.)Główny kod CPV

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

3.10.)Dodatkowy kod CPV

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

50 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Grupa A&E sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792493423

4.3.3.)Ulica

Sielska

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

60-129

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

61800 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00074245/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-03-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

61800,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45421153-1Instalowanie zabudowanych mebli
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
195 122 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
168 727 zł372 267 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 539 zł
Źródło próbki
CPV 45421· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
168 727 zł
Mediana
195 122 zł
Górny kwartyl
372 267 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).