Opracowanie narzędzia do przesiewowej oceny używania/nadużywania alkoholu i innych substancji psychoaktywnych w grupie młodzieży do 18 r.ż. (...)
Zamawiający Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie narzędzia do przesiewowej oceny używania/nadużywania alkoholu i innych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 254 652 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=430, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
27 lipca 2022
Termin ofert: 4 sierpnia 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
07 września 2022
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 marca 2023
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁODZI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000297187 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Aleksandrowska 159 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łódź |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 91-229 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL711 - Miasto Łódź |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | (042) 71 -55-777 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | (042) 652-80-30 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | dyrekcja@psychiatria-lodz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://babinski.home.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-08a11810-0d85-11ed-8000-d680d39e541a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00144405 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-03-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00279709/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | „Profilaktyka uzależnień od alkoholu i innych substancji u młodzieży i młodych dorosłych – subregion centralny” |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Opracowanie narzędzia do przesiewowej oceny używania/nadużywania alkoholu i innych substancji psychoaktywnych w grupie młodzieży do 18 r.ż. (...) |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie narzędzia do przesiewowej oceny używania/nadużywania alkoholu i innych substancji psychoaktywnych w grupie młodzieży do 18 r.ż. Zamówienie realizowane w ramach projektu nr POWR.05.01.00-00-0020/20 pn.: „Profilaktyka uzależnień od alkoholu i innych substancji u młodzieży i młodych dorosłych – subregion centralny” współfinansowanego przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. 2. W zakres zamówienia, objętego przedmiotowym postępowaniem wchodzą: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 73110000-6 - Usługi badawcze |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 85100000-0 - Usługi ochrony zdrowia 85140000-2 - Różne usługi w dziedzinie zdrowia |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-08-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 30 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Piotr Gałecki |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7251743587 |
| 4.3.3.) | Ulica | Wierzbowa 36/6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Łódź |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 90-245 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 33600,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00337701/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-02-21 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | czynniki niezależne od wykonawcy, związane z prowadzeniem badań ankietowych |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | wydłużenie terminu na przekazanie wykonawcy raportu z badań ankietowych, stanowiącego podstawę do ewaluacji, spowodowane czynnikami niezależnymi od wykonawcy, związanymi z prowadzeniem badań ankietowych |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 33600,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Informacje dodatkowe
Etap 1 – opracowanie narzędzia do diagnozy i screeningu uzależnienia od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych w
grupie młodzieży do 18 r.ż. - do 30 dni od dnia zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego,
Etap 2 – ewaluacja narzędzia do diagnozy i screeningu uzależnienia od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych w
grupie młodzieży do 18 r.ż. - do 14 dni od dnia przekazania Wykonawcy przez Zamawiającego raportu z badań
ankietowych.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.