Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
132 359 zł
Umowa zawarta
12 września 2022
Okres realizacji
10 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas realizacji zlecenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa kruszyw wraz z wbudowaniem na drogi gminne - postępowanie II

Zamawiający Gmina Wiskitki (Wiskitki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa kruszyw wraz z wbudowaniem na drogi gminne - postępowanie II”, wybierając ofertę wykonawcy WPTTUH GRUD-TRANS s. c. Wojciech i Krzysztof Grudkowscy. Wartość umowy: 132 359 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WiskitkiWiskitki, Mazowieckie (powiat Żyrardowski →)opublikowano 16 marca 2023
Wartość umowy
132 359 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 sierpnia 2022

    Termin ofert: 15 sierpnia 2022 23:55
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 marca 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WPTTUH GRUD-TRANS s. c. Wojciech i Krzysztof Grudkowscy (Jaktorów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 132 359,25 zł (umowę zawarto 12 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wiskitki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148549

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kościuszki 1

1.5.2.)Miejscowość

Wiskitki

1.5.3.)Kod pocztowy

96-315

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL926 - Żyrardowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@wiskitki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://wiskitki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/wiskitki/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa kruszyw wraz z wbudowaniem na drogi gminne - postępowanie II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3154e6cc-149a-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00138272

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-03-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00293917/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZRK.271.17.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są bieżące prace na drogach gminnych polegające na dostawie wraz z wbudowaniem na drogi
gminne, będące w zarządzie Gminy Wiskitki – żużlu popiecowego (lesz) lub kruszywa (tłuczeń), a także frezowanie
poboczy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

132359,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

132359,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

132359,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WPTTUH GRUD-TRANS s. c. Wojciech i Krzysztof Grudkowscy

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8381543976

7.3.4)Miejscowość

Jaktorów

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

132359,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 154 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 791 683 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 154 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wiskitki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wiskitki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 132 359 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WPTTUH GRUD-TRANS s. c. Wojciech i Krzysztof Grudkowscy (Jaktorów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.