Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 061 079 zł
Umowa zawarta
26 stycznia 2023
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 061 079 zł – 1 230 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na zabezpieczenie otwartych wnęk i szaf sterowniczych wolnostojących oraz zam20%Aspekt społeczny - liczba osób przewidzianych do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę p20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Konserwacja oświetlenia ulic, placów i parków miasta Pruszkowa oraz remonty oświetlenia ulic i usuwanie awarii w systemie oświetlenia ulicznego

Zamawiający Gmina Miasto Pruszków (Pruszków, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Konserwacja oświetlenia ulic, placów i parków miasta Pruszkowa oraz remonty oświetlenia…”, wybierając ofertę wykonawcy Święcki Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 061 079 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto PruszkówPruszków, Mazowieckie (powiat Pruszkowski →)opublikowano 6 marca 2023
Wartość umowy
1 061 079 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 grudnia 2022

    Termin ofert: 28 grudnia 2022 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 marca 2023

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Święcki Sp. z o.o. (Pruszków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 061 078,50 zł (umowę zawarto 26 stycznia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 061 078,50 zł do 1 230 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Pruszków

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015834660

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

J.I. Kraszewskiego 14/16

1.5.2.)Miejscowość

Pruszków

1.5.3.)Kod pocztowy

05-800

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@miasto.pruszkow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pruszkow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gm_pruszkow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Konserwacja oświetlenia ulic, placów i parków miasta Pruszkowa oraz remonty oświetlenia ulic i usuwanie awarii w systemie oświetlenia ulicznego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-63751e57-7fa3-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00121696

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-03-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00504755

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WSR.271.64.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:

Konserwację oświetlenia ulic, placów i parków miasta Pruszkowa oraz remonty oświetlenia ulic i usuwanie awarii w systemie oświetlenia ulicznego

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
I. Konserwacja oświetlenia obejmuje czynności:
- wymiana niesprawnych lub uszkodzonych elementów opraw ulicznych, tj.: klosza, statecznika, kondensatora, zapłonnika, źródła światła, (w ciągu 24 godz. od momentu zgłoszenia awarii),
- wymiana elementów linii, tj.: bezpieczników, zacisków, źródeł światła, (w ciągu 12 godz. od momentu zgłoszenia awarii),
- zabezpieczenie otwartych wnęk i szaf sterowniczych wolnostojących oraz zamknięć wnęk słupowych i szaf sterowniczych
(w ciągu ……. od momentu zgłoszenia awarii),
- uruchomienie szaf sterowniczych (w ciągu 12godz. od momentu zgłoszenia awarii),
- naprawa kabli, linii napowietrznych, zamknięć wnęk słupowych i szaf sterowniczych, wysięgników (w ciągu 24 godz. od momentu zgłoszenia awarii),
- uzupełnienie/wymiana dekli w słupach oświetleniowych (w ciągu 24 godz. od momentu zgłoszenia awarii),
- usuwanie zwarć w liniach i oprawach, (w ciągu 12 godz. od momentu zgłoszenia awarii),
- malowanie skrzynek słupowych, wysięgników (1 raz na 1 rok),
- czyszczenie kloszy opraw świetlnych, (1 raz na 1 rok),
- wykonanie pomiarów ochrony przeciwporażeniowej wraz z protokołem 1 raz w ciągu roku i po każdej naprawie,
- utylizacja zużytych materiałów,
- regulacja zegarów astronomicznych,
- bieżące odczyty liczników prądu na żądanie zamawiającego nie częściej niż 4 razy w roku - ok. 180 szt.

II. Konserwacją oświetlenia są objęte:
- oświetlenie uliczne i ścieżek rowerowych:
• oprawy SRP 222(70 i 150W), SGP 340 (100-150-255 W), ARCTIC 70, OCP 70,: Liczba w/w opraw oświetleniowych – ok. 5240 szt.
• oprawy LEDOWE
Liczba w/w opraw oświetleniowych – ok. 850 szt.

- oświetlenie na terenie parków i skwerów:
• park „Kościuszki”/teren od ul. Kościuszki do ul. Niepodległości/,
• park „Anielin” (część I i II) przy ul. Miry Zimińskiej Sygietyńskiej,
• park „Potulickich” / teren od ul. Lipowej do ul. B. Prusa/,
• park „Mazowsze” /teren między ul. J. Kowalskiego i Szarych Szeregów/,
• park ,„Żwirowisko” /teren między ul Antka, Pani Latter i Brzozową/,
oraz
• skwer Kardynała Wyszyńskiego /w sąsiedztwie kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy i ul. Zasławskiej/
• skwer przy ul. Stalowej (plac Mechaników),
• skwer przy ul. Wierzbowej,
• skwer przy ul. Staszica,
• teren przy basenie ul. Andrzeja,
tj. lamp stojących ok. 240 szt., ziemnych ok. 65 szt.,
- oświetlenie boiska sportowego przy ul. Helenowskiej – 6 latarni (12 szt. opraw LED)
- oświetlenie kładki nad torami przy ul. 3-go Maja – 12 szt. opraw LED
- przejście pod torami /od Czarnej drogi do ul. Kurca– oprawy hermet. 2x36W 5 szt.
- iluminację obiektów zabytkowych miasta tj. przy ul. Kraszewskiego23, 3-go Maja 124, USC przy Pl. Jana Pawła II, Pałacyk Sokół przy ul. Kościuszki 41, Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego przy Pl. Jana Pawła II.
- pylony na rogatkach miasta – szt. 3

III. W zakresie remontów oświetlenia ulic i usuwania awarii w systemie oświetlenia ulicznego do obowiązków Wykonawcy należy w szczególności:
- wymiana skrzynki oświetlenia ulicznego SON 1 – faz - 5 szt.
- wymiana skrzynki oświetlenia ulicznego SON 3 – faz - 10 szt.
- wymiana słupa oświetlenia parkowego 4,5 m /oprawa, słup, fundament GPS 307/70/ - 10 szt.
- wymiana słupa Rosy i Rzeszów - 10 szt.
- wymiana słupa oświetlenia parkowego 6 m /oprawa, słup fundament GPS 307/70/ - 10 szt.
- wymiana słupa oświetleniowego typu WZ 9 i ŻN 10 z oprawą - 10 szt.
- wymiana słupa ŻN - 10 szt.
- wymiana słupa kompozytowego - 10 szt.
- wymiana słupa aluminiowego - 10 szt.
- wymiana uszkodzonego słupa (bez względu na jego rodzaj i wysokość) w wyniku zdarzenia drogowego - 10 szt.
- wymiana oprawy OCP 70, na słupie parkowym - 10 szt.
- wymiana opraw istniejących na oprawę SRP 222 (70 i 150W), SGP 340(100-150-250W) - 10 szt.
- wymiana istniejących opraw na oprawę LED - 10 szt.
- wymiana zegara astronomicznego - 10 szt.
- wymiana bezpiecznika w Son typ s 191 - 10 szt.
- wymiana tabliczki zaciskowej w słupach - 10 szt.
- wymiana stycznika -10 szt.
- wymiana skrzynki podziałowej, licznikowej na słupie -10 szt.
- dobudowa opraw oświetleniowych typu j/w. (jarzmo słupowe, wysięgnik, bezpiecznik, oprawa) -10 szt.
- wymiana kabla oświetleniowego typu YAKY 4x35mm2 - 100 m
- naprawa zerwanych linii napowietrznych (wymiana lub sztukowanie) - 100 m
- naprawa uszkodzonych kabli ( wykonanie mufy kablowej), - 10 szt.
- pionowanie pochylonych słupów, -10 szt.
- wycinanie gałęzi drzew w obrębie punktu świetlnego (z wywózką) -50 szt.
- malowanie słupów parkowych -10 szt.
- utylizacja zużytych materiałów oraz usuwanie i dokonywanie wszelkich innych awarii i napraw oświetlenia ulicznego, niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania.

Wszystkie powyższe ilości są szacunkowe i w ciągu trwania umowy mogą ulec zmianie. Rozliczenie prac będzie następować
w zależności od potrzeb, kosztorysem powykonawczym, za faktycznie wykonane roboty, po cenach jednostkowych określonych przez Wykonawcę w ofercie, do wysokości środków, posiadanych przez Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1061078,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1230000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1061078,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Święcki Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5342584900

7.3.4)Miejscowość

Pruszków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1061078,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50232100-1Usługi w zakresie konserwacji oświe…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Pruszków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pruszków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 061 079 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50232100-1 (Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Święcki Sp. z o.o. (Pruszków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.